Přeskočit na navigaci

Čokoláda - výzevní výběr

Maryla | 03.07.2010, 12:14

rubrika: Ostatní | osobní rubrika: výzevní výběr
počet hlasů: 16 | počet komentářů: 6 | přečteno: 1443x

Čas plyne jako rozpuštěná čokoláda

a najednou je tady další měsíc a s ním výzevní výběr. V pořadí páty, takže tak trochu jubilejní. Chtělo by to něčím oslavit, nejlepé něčím sladkým. Čokoládou například.

Chtělo by to nějakou pořádně velkou čokoládu

nebo hodně čokolády

a taky aby si každy mohl vybrat

A než jsem tohle dopsala tak čokoláda je snědená :(

ne...moment, ještě jeden kousek zůstal

O ten poslední kousek se asi musela strhnout pořádná rvačka Wink Ale o tom tady psát nebudu, raději vyjmenuju autory fotek, v pořádí jak jdou po sobě (pod fotky se mi to nějak nevlezlo)

Miles.D - Fotka se jmenuje "La persistencia de la memoria ?"

Miroslav Žiška

Lenka k.

Sonja

Rampepurda - Rampovu fotku jsem sice dala nakonec, ale přiznám se, že se mi líbi ve výzvě nejvíc

 

Tak to je všechno, tentokrát bylo těch fotek docela málo, asi většina lidi vyznáva filozofii, že čokoláda je k jídlu a ne na focení Wink

 

P.S. Napsala jsem, že čokoláda došla? Tak teď jsem dostala informaci z dobře informovaného zdroje, že přece jen ještě někde nějaká čokoláda je. Jenže dobře hlídaná Frown

fotografie neznáme autorky




 

 

Líbil se Vám článek? Pošlete autorovi hlas a zlepšete tak jeho hodnocení. POSLAT HLAS

Komentáře

Vkládat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se nebo se zaregistrujte.

Miles.D | 07.07.2010, 09:27

Miroslav to říká docela přesně. Čokoláda na focení musí být buď dobře hlídaná - foto neznámé autorky Maryly, dobře ztracená - Rampovo foto, nebo jí musí být opravdu hodně - všechny ostatní fotografie (moje žena je totiž učitelka a snad za každé rozdané vysvědčení dostala jednu tabulku :) ). Díky Marylo za dobře odvedený článek. (I když svůj ošklivý rámeček bych ve výběru oželel. Je mi teď trochu stydno.)

Miroslav Žiška | 06.07.2010, 15:00

Moc hezky napsáno i seřazeno.A že je fotek málo?Když ono to je těžký,Každý nejdříve čokoládu snědl a pak teprve přemýšlel,že by jí mohl vyfotit do výzvy.Bohužel již ale nebylo co fotit.Atak doufejme,že příští výzva nebude o jídle.

Bobe.hop | 05.07.2010, 23:23

Skvěle jsem se pobavil. Poděkování Maryle a šikovnosti fotografů.

Mary | 05.07.2010, 18:45

Ach jo a to jsem si říkala, že čokoládu bych mohla zvládnout do Výzvy i já v mojí životní situaci a čase :-) a zas nic... Moc pěný a milý článek (palec)

Rampepurda | 04.07.2010, 13:16

óó taky se červenám...článeček pobavil :) jen teda ani se mi nechce věřit že už pátý...toto letí.

archetto | 03.07.2010, 21:32

musim se omluvit a přiznat že se trochu červenam ! Tobě děkuju a chválím, článek milej, výběr kvalitní. DÍK

Přihlášení

Nová registrace

Maryla

přidat do přátel

Lokalita: Slezsko

Web:

www.maryla.estranky.cz

Zájmy: focení, psaní do šuplíku:)

Osobní rubriky:

Osobní doporučení:

Galerie fotografií

Hledat na fotorádci


google seznam









RSS kanál Fotorádce.cz

Najdete nás na Facebook

RSS kanál Fotorádce.cz

Buďte v obraze díky RSS kanálu Fotorádce.cz