Brand

Nejprve zcizení profilu na sociální síti spojen se souvislotí získání fotografii(převážně s mojí přítelkyní,(ale to bylo ještě zajištěno nouzovým heslem),tam se nedostali),ale odcizili asi 7 fotek,které různě upravovali,ořezávali,tak že byla vidět jen brada nebo přibližovali že mi byli vidět jen oči to umístovali do skupin kam mě neustále tihle lidí přidávali a měli z toho ohromnou radost jak zesměšnují člověka,který si před 12 lety( v 15 letech) prošel peklem rakovina ,nádory na mozku,léčba a vše s tím spojené,i ted,když jsem si dané osoby zablokoval,našli si způsob jak mě znovu psát,a neustále naráčejí na moji nadváhu,kterou mám způsobenou po operaci ,když jsem musel jen 2 roky ležet,připojen na přéstrojích.

 

těch lidí se nemohu zbavit neustále mě otravují,mají legraci z mého kontetu,jak se snažím sundat tu nadváhu způsobenou i léky i tím jak jsem 2 roky neměl žádný pohyb,legrace že dokáži na kole ujet kolem 40 km zatím coby oni nezvládli ani 5 jak jsou lín.

Pokud někdo znáte způsob jak se jich nadobro zbavit nebo aby měli nějaký(jak to zpecifikovat) "nějaké ponaučení v podobě trestu nebo VPP"(převážně tam šlo o mladé lidi,když mě tam přidávali a oddělávali opravovali mé fotky,které si tam nějak poslali když mi na pár hodin byl zcizen profil,tak jsem se mohl podívat co je to za lidi),kdybych měl finance už by toto bylo v jednání někde,ale nemohu di dovolit platit nějaké soudní výlohy).

na případné rady nechám mail:jakubfcbmanfiala@seznam.cz tady nechci uvádět ty jména