Brand

Diskuse - Nikon D7100 displej

dean22

6 příspěvků

Dobrý den,

koupil jsem nedávno starší Nikon D7100. Po pár dnech používání jsem si všiml, že se fotky zobrazují na displeji lehce neostré. Když však fotku přiblížím (stačí o jeden krok), tak už je fotka vidět ostrá. Zkoušel jsem různé objektivy, aktualizovat firmware, ale zatím nic nepomohlo. Nevíte někdo, jestli je možné to změnit v nastavení nebo je problém s foťákem? Máte někdo podobnou zkušenost s tímto Nikonem?

Díky za odpovědi

Téma se týká:
před 8 lety

Josef

170 příspěvků

Dobrý den,

koupil jsem nedávno starší Nikon D7100. Po pár dnech používání jsem si všiml, že se fotky zobrazují na displeji lehce neostré. Když však fotku přiblížím (stačí o jeden krok), tak už je fotka vidět ostrá. Zkoušel jsem různé objektivy, aktualizovat firmware, ale zatím nic nepomohlo. Nevíte někdo, jestli je možné to změnit v nastavení nebo je problém s foťákem? Máte někdo podobnou zkušenost s tímto Nikonem?

Díky za odpovědi

před 8 lety

Ahoj, spíš si myslím, že je to prostě náhled, který je méně kvalitní. Při přiblížení se možná už zpracovává a zmenšuje samotná fotka. Ale nemám to ověřené - jen způsob, jakým bych to vyřešil já :-)

před 8 lety
Vkládat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.