Koncem dubna proběhl v Praze kurz Fotografujeme svatby, plesy a společenské události. Nyní vám přinášíme zajímavou fotoreportáž z tohoto kurzu. Chcete vědět, jak jsme účastníkům kurzu nasimulovali focení svatby? To zjistíte v naší fotoreportáži.
Kdo už někdy nějakou svatbu fotil, ví, že je to dost specifická záležitost, která se nedá moc dobře nasimulovat. Každá svatba je originál a není zrovna jednoduché zprostředkovat pohled fotografa na svatbu jako takovou.
Nakonec se sám lektor kurzu, Lukáš Konvička, rozhodl, že opráší tmavý oblek a půjde modelce za ženicha. Díky tomuto nápadu mohl mít lektor kurzu vše pod svou kontrolou a simulovat tak prostředí svatebního focení. Navíc mohl simulovat i realitu - a to, že ne každý se rád fotí :)
Účastníkům kurzu děkujeme za poskytnuté fotografie, které pořídili na kurzu - vybrané z nich nyní uvádíme v této reportáži.
Vkládat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se nebo se zaregistrujte.
Tomáš Dolejší | 07.05.2010, 11:40
Určitě ho budeme opakovat, zatím ale není jistý termín. Osobně bych to viděl na průběh června, konec června, nebo začátek července.
Ach jo...
tom.4th | 07.05.2010, 11:33
Taky jsem na ten kurz chtěl jít, ale musel jsem hlídat ségře psa. Myslíte, že se bude tenhle kurz brzy opakovat? :) Už jen podle fotek to muselo být super!
Tomáš Dolejší | 07.05.2010, 10:00
I ty jeden šprýmaři :)))
Luke, Gratuluji! :)
mrrca | 07.05.2010, 09:55
Pěkné to máte, pěkné! Luke, velká gratulace, ať jste spolu šťastní! :)) mrrca
Nakupujte fotografické vybavení výhodně na Mall.cz
SLEVA
Canon EOS 600D
18-55 mm IS II
17 990 Kč s DPH
ZDARMA
Photoshop Elements 10
Další:
DIGITÁLNÍ FOTOAPARÁTY
VIDEOKAMERY
OBJEKTIVY
Průkazové fotografie
od 69 Kč
Kalendáře
z vašich fotek
od 287 Kč
Najdete nás na Facebook
Buďte v obraze díky RSS kanálu Fotorádce.cz