Brand

Videokurz Adobe Lightroom: Lroom

Naučte se používat Lightroom jako profesionální fotograf v klidu a pohodlí svého domova... Video kurz Adobe Lightroom je určený pro všechny fotografy, kteří se chtějí naučit efektivně a profesionálně používat Lightroom. A to od prvotního importu fotek, přes jejich katalogizaci v Library modulu, přes základní i pokročilé úpravy v Develop modulu, až po jejich export a další kreativní tvorbu. V tomto kurzu je kladen důraz na profesionální úpravy fotek stejně tak, jako na správné a efektivní používání Lightroomu jako systémového nástroje.

Cíl a obsah kurzu - co se naučíte

Tento video kurz je ve Full HD rozlišení a pustíte si jej na svém počítači nebo třeba tabletu jako film. Na videu uvidíte obrazovku Lightroomu a jednotlivé postupy, které se v něm provádějí. A to včetně vysvětlení a komentářů. Vše je v češtině a řazené do kapitol pro větší přehlednost. Video si můžete kdykoliv zastavit nebo i vrátit zpět a tak se vám nestane, že by vám cokoliv uteklo. Vše si můžete zkoušet rovnou při sledování video kurzu. Pro větší přehlednost jsou drobné detaily zvýrazněné, stejně tak i poklikání myší nebo třeba použité klávesové zkratky.

Program kurzu

V tomto video kurzu se v klidu a pohodlí domova naučíte používat Lightroom opravdu od A do Z. Naučíte se fotky do Lightroomu správně importovat, poté je v Library modulu efektivně katalogizovat a připravit si je pro další úpravy v Develop modulu. A tam se naučíte své fotky opravdu efektivně upravovat - na praktických ukázkách si vyzkoušíte základní i pokročilé úpravy, včetně tajných rad a tipů, které vám nikdo běžně neprozradí.

 

Kromě toho všeho se naučíte fotky exportovat pro různé účely (například se svým vlastním logem pro web, na facebook nebo do svého portfolia). Také zjistíte, jak z vlastních fotek vyrobit prvotřídní video slideshow s audio doprovodem. A to je samozřejmě jen stručný výčet toho, co vás v tomto jedinečném video kurzu čeká. Ve skutečnosti je toho ještě mnohem víc. Naučte se upravovat fotky profesionálně a objednejte si video kurz ještě dnes.

 

Zobrazte si stručný obsah celého video kurzu (PDF).

Pro koho je kurz určen

Veškeré postupy jsou v tomto kurzu probírány od základů, takže tento kurz je vhodný i pro začátečníky, kteří s Lightroomem teprve začínají. Na své si ale přijdou i profesionální fotografové, protože autor video kurzu neskrývá žádná tajemství a divákům ukazuje veškeré své tajné tipy a triky, které se týkají nejen úprav fotek, ale třeba i rychlosti jejich zpracování.

Doporučená fotovýbava

Žádná. Video kurz si pustíte doma z DVD, které Vám bude zasláno zdarma dopravní službou. Video kurz si můžete objednat zde nebo na adrese www.lroom.cz (kurz, cena i doprava je stejná).

Proč právě náš kurz

Autorem tohoto ojedinělého video kurzu je Tomáš Dolejší, mezinárodně uznávaný svatební fotograf, lektor, zakladatel Fotorádce.cz a autor několika knih o fotografování. Tomáš fotí aktivně svatby a portréty více než osm let (www.luktofoto.cz), a za ty roky získal mnoho zkušeností právě i v oblasti editace fotografií. 99% svých fotek zpracovává pouze v Lightroomu, což zcela jasně dokazuje, že většinu úprav naprosto bez problémů zvládnete právě v Lightroomu. Ovšem musíte vědět, jak na to.Videokurz doposud otestovalo mnoho profesionálních i začínajících fotografů - OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY. Viz reference.

Termíny a cena

Cena kurzu: 3 980 Kč

Rádi zodpovíme Vaše dotazy

Tomáš Dolejší- videokurz, 737164334, tomas.dolejsi@luktofoto.cz

Nikdo zatím nehodnotil. Buďte první!

Diskuse

Jiří

23.2.2016 22:40

sám jsem videokurz neviděl, ale naučit se v Lightroomu určitě doporučuju :) pokud si zajdete na kurz nebo dva, určitě za to dáte minimálně takový peníze jako za ty DVDčka, ale DVDčka si můžete kdykoli v klidu pustit a přehrát si znova to, co si nezapamatujete napoprvý :) a podle obsahu vypadá, že by to mohlo stát za to :) určitě jsem  zvědavej pokud někdo napíše postřehy :)

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen.

Sdílení

Lektoři kurzu

Tomáš Dolejší- videokurz

tomas.dolejsi@luktofoto.cz

Tomáš Dolejší je mezinárodně uznávaný svatební fotograf i lektor. Učí začínající i pokročilé fotografy použíat správně a efektivně Lightroom.