Brand

2 denní workshop portrétní fotografie a krajiny v Southamptonu

Příznivé klima, skalnaté pobřeží, písčitá pláž a typická britská architektura doslova vybízí k uspořádání 2 denního fotografického workshopu s takovými fotografickými disciplínami jako je portrét/fashion a krajinářská fotografie.

Cíl a obsah kurzu - co se naučíte

Kurz jsme rozdělili do dvou dnů. Nedílnou součástí kurzu je i zvládnutí techniky. Proto si ukážete, jak správně určit expozici, jak v praxi funguje expoziční trojúhelník, dálkový blesk nebo třeba odražené světlo. Stejně tak vám vysvětlíme kompoziční pravidla a to jak pro fotografování lidí, tak i krajiny.

Program kurzu

Praktická část kurzu se bude odvíjet od tématu dne. První den bude věnován portrétní fotografii a druhý fotografování krajiny a typicky britské architektury, malebných typicky britských cihlových vesniček.

Pro koho je kurz určen

Na kurzu si své místo najdou fotografičtí nadšenci, kteří se chtějí zdokonalit a rozšířit své znalosti v oblasti portrétní a krajinářské fotografie. Úrovní je určen zapáleným amatérům, kteří umí ovládat svůj fotoaparát a znají základní fotografické pojmy (ISO, čas, clona, hloubka ostrosti, expoziční režimy, apod.) až pokročilým fotografům, kteří si chtějí rozšířit své portfólio.

Doporučená fotovýbava

DSLR fotoaparát, ideální objektiv s delším ohniskem např.70-200mm, 100mm, 85mm na portrétní fotografii a na krajinu by bylo vhodné si s sebou vzít 16-35mm nebo 17-40mm, odrazná deska.

Proč právě náš kurz

----

Termíny a cena

Cena kurzu: 3 990 Kč

Rádi zodpovíme Vaše dotazy

Jan Pavelka, 775994445, info@afop.cz

Nikdo zatím nehodnotil. Buďte první!

Sdílení

Lektoři kurzu

Jan Pavelka

info@afop.cz

Pochází ze severních Čech, ale aktuálně žije na jihu Anglie. Specializuje se na portrétní fotografii a fotografování projektů pro soukromé osoby. 2x fotil pro soukromého klienta známý závod Gumball3000 se známými jmény jako je Lewis Hamilton, David Hasselhoff nebo Afrojack. Dále fotil pro taneční školu v NYC – Broadway dance center, Dubai PGA Ladies Masters, London Fashion Week. Z osobností fotil Cristiana Ronalda, Daru Rolins, Rytmuse a další světové celebrity.