Brand

Adam Hron


Karlovy Vary

Registrován: 19.11.2015

12526
0
21

O uživateli

Ahoj a pro čtenáře následujících řádků - díky za zájem o mou osobu.

 

Fotografování je disciplína, která mě odjaktěživa fascinovala. Vyjma domácího použití jsem se k ničemu víc nikdy nedostal. Své fotografie jsem přesto považoval za celkem dobré a pokud byla ta možnost, raději jsem při různých příležitostech fotil sám.

 

V roce 2004 jsem dostal první vlastní fotoaparát - digitální kompakt Olympus C-310. Mé focení se v té době rovnalo kategorii, které dnes obsáhly mobilní telefony - spolužáci, kamarádi, škola, rodina, výlety. Občasné tendence fotit něco víc ztroskotávaly na nevalné technice a mých mizerných zkušenostech/znalostech fototechniky.

 

Roku 2008 se mi dostala do rukou digitální "falešná" zrcadlovka Sony Cyber-shot DSC-H9. Přestože už tehdy šlo jen o mírné pokročilý amatérský nástroj, který do světa díru opravdu neudělal, byl to znatelný skok vpřed. Ačkoliv vůbec ne soustavně, začal jsem se o fotografii více zajímat a s přibývajícími léty i postupně rozšiřovat své obzory.

 

Za první vážný krok do světa fotografie tak považuji nákup první skutečně digitální zrcadlovky v tomto roce. Jedná se o skvělý stroj Pentax K-50, který jsem si vybral na základě půlročního získávání informací a zdlouhavého výběru a srovnávaní. 

 

Mým fotografickým koníčkem je, jak jsem si disciplínu sám pojmenoval, snaha o reprezentativní fotografie automobilů. Nejde mi o pohou produktovou fotografii určenou k inzerci, snažím se zachytit podstatu toho, co na autech milujeme a kvůli čemu je za horentni sumy pořizujeme.

 

Budu rád za každý Váš komentář, radu či poznámku k vloženým fotografiím. Ve svém okolí nemám nadšené fotografy, se kterými bych mohl problematiku diskutovat. Díky za Váš čas!

Kontaktovat uživatele