Brand

Ateliér Lukáš Černý

Váš svatební fotograf

Fotografování DĚTÍ, MIMINEK, BATOLAT
Fotografujeme děti všech věkových kategorií, máme k dispozici vlastní rekvizity. Oblečení je lépe použít vlastní, děti se v něm cítí lépe. Jaké s sebou vzít oblečení je dle dohody a konzultace.

 

Fotografování TĚHOTNÝCH MAMINEK – TĚHULEK
Pro fotografování těhotných je náš fotoateliér vybaven pozadími a rekvizitami pro uměleckou fotografii nebo klasickou rodinnou. Dále je možné fotografovat v ateliéru různé variace fotografií, od různých barev až po nasvícení.

 

Fotografování PORTRÉTŮ A GLAMOUR
K fotografování portrétů a glamour, kde je potřeba vizáž a styling, vždy po dohodě termínu zajistíme vlastní vizážistku. Pro běžné rodinné fotografie, kde není vizážistka potřeba, využíváme úprav formou retuší.

 

 

Nabídka balíčku
Mini set obsahuje 1 hod. focení, cca 10–50 ks fotografií, obsahuje základní úpravy a pro vybraných 5 ks profesionální úpravu včetně retušování (případně lze využít pro tisk velkých fotografií). Všechny fotografie jsou uloženy na DVD/CD s potiskem a barevným obalem. Obsahují také dárkový poukaz v hodnotě 5% slevy na další foto produkty.

Malý set obsahuje 2 hod. focení, cca 50–100 ks fotografií, obsahuje základní úpravy a pro vybraných 10 ks profesionální úpravu včetně retušování (případně lze využít pro tisk velkých fotografií). Všechny fotografie jsou uloženy na DVD/CD s potiskem a barevným obalem. Obsahují také dárkový poukaz v hodnotě 10% slevy na další foto produkty.

Střední set obsahuje 4 hod. focení, cca 100–150 ks fotografií, obsahuje základní úpravy a pro vybraných 10 ks profesionální úpravu včetně retušování (případně lze využít pro tisk velkých fotografií). Všechny fotografie jsou uloženy na DVD/CD s potiskem a barevným obalem. Obsahují také dárkový poukaz v hodnotě 20% slevy na další foto produkty.

Velký set obsahuje 6 hod. focení, cca 200–400 ks fotografií, obsahuje základní úpravy a pro vybraných 20 ks profesionální úpravu včetně retušování (případně lze využít pro tisk velkých fotografií). Všechny fotografie jsou uloženy na DVD/CD s potiskem a barevným obalem. Obsahují také dárkový poukaz v hodnotě 20% slevy na další foto produkty.

V cenách fotografování je zahrnuté poradenství ohledně vizáže a stylingu u vlastního oblečení, využití vlastních nebo našich rekvizit. V den fotografování se požaduje záloha.

Kontaktní informace

Ateliér Lukáš Černý
Košická 304
Děčín
www.lukascerny.eu

Napište zprávu

Zde slovy napište kolik je 6 + 4

Reference klientů

Nikdo zatím nehodnotil. Buďte první!

Fotografové z kategorie "Portrét a rodina"

Dokáži zastavit čas!
Rodinné fotografie na přání
Jsme tu jen pro vás.
přirozené portréty