Brand

Lukáš Černý, portrétní fotograf

Cesta přirozené fotografie

Rádi byste měli co nejvíce zachycených okamžiků vašich dětí? Nebo čekáte miminko a chcete tak mí krásnou vzpomínku na své těhotenství. Nebo jste rodinka a chcete snímky plné emocí a srandy? Mohu Vám to splnit! Ukázky snímků si můžete prohlédnout v galerii.

 

Fotografuji v exteriéru či u Vás doma. Také novinkou v našem ateliéru je specializace na černobílou fotografi.

 

Ateliérová černobílá fotografie

Černobílá fotografie, se v poslední době vrací opět do módy. A tak jsem se rozhodl udělat velikou změnu. Už od roku 2015 se věnuji v ateliéru portrétní fotografii a měl jsem nastavenou určitou laťku, napadlo mne udělat ale velikou změnu.

 

Ateliér v centru Ústí nad Labem, a tak nedaleko Muzea má jednu velikánskou změnu, a to budu se v ateliéru specializovat na jen na černobílou fotografii. Chci se věnovat více vám klientům, určitě ne akce typu 30 minut s výběrem 10 snímků. Ateliér bude fungovat úplně jinak.

 

K dispozici jsou tři různá plátna a to bílé, šedé a černé. Bude fotit tak aby snímek byl co nejvíce přirozený a nebyl uměle retušován do něčeho co ve skutečnosti fotografie není. Určitě základní retuše a úpravy budou ale jde o to, aby snímky byly co nejlepší. Proto nebude ateliér obsahovat balíček s počtem kusů snímků, ale cena bude za snímek, kolik si jich vyberete tolik se jich zaplatí.

 

V ateliéru se chci věnovat různým tématům, které budu realizovat jako výzva na sociální síti ale také to i běžné fotografování rodin, dětí, miminek, starší lidí a umění. Vše bude jen černobíle. Součástí fotografování bude možnost vytvořit obraz na plátno tištěný věrným a certifikovaným tiskem ve dvanácti barvách.

 

A proto pojďme fotit. Ateliér se bude vám na fotografii věnovat, žádné časové limity. Důležité je vytvořit opravdu profesionální fotografii tak aby byla zajištěna co nejlepší kvalita. Fotograf ale můžeme i venku. Vše je dohodou o fotografování.

 

Veškeré ceny jak za externiérové fotografování či fotografování u Vás doma, nebo černobílou fotografii v ateliéru najdete na webovýchch stránkách.

Kontaktní informace

Lukáš Černý, portrétní fotograf
Brněnská 1063/2
Ústí nad Labem
www.lukascerny.eu

Napište zprávu

Reference klientů

Nikdo zatím nehodnotil. Buďte první!

Fotografové z kategorie "Portrét a rodina"

Dokáži zastavit čas!
Rodinné fotografie na přání
Jsme tu jen pro vás.
přirozené portréty