Brand
Prodám

Blesk pro Nikon ( totožný s SB900)

rodám úplně nový blesk pro Nikon ( nevhodný dar) , rozbaleno pouze pro ukázku na pro fotky viz interát. K porovnání viz muj SB 900. Možnost předání v praze.
Příslušenství:

Základní parametry

Nikon SB-900

Základní údaje Nikon SB-900
Výrobce
Nikon
Název
Nikon SB-900
Úvodní text
Profesionální blesk systému CLS s i-TTL řízením záblesku, kompatibilní s jednookými zrcadlovkami Nikon formátů FX a DX. Tento výkonný blesk nabízí fotografům rozsáhlé tvůrčí možnosti při práci se zábleskovým osvětlením. Tři režimy rozložení osvětlení – Se zdůrazněným středem, Vyvážené a Standardní – poskytují plnou kontrolu nad osvětlením scény a pokrývají největší rozsah ohniskových vzdáleností (17-200 mm; změna z jedné krajní hodnoty na druhou za 1,2 s) ve své třídě.
Dostupnost
právě v prodeji
Další vlastnosti Nikon SB-900
Typ
Běžný (foto)
Způsob uchycení blesku
sáňky
Směrné číslo
34
Úhel záblesku
17-200 mm objektiv
Režimy blesku
TTL Auto, Manual, FP Manual, Stroboskop
Úhel naklopení hlavy blesku
Dolů o –7° a nahoru až o 90° / 180° směrem doleva a doprava
Kompenzace záblesku
ano
Funkce zoom
ano
Vestavěný difuzér
ano
Funkce pomocného ostření autofokusu
ano
Napájení
4 AA tužkové akumulátory
Další funkce a vlastnosti
Mezi pokročilé vybavení blesku patří obvody umožňující rychlé dobíjení blesku při použití čtyř tužkových baterií AA a vestavěný ochranný systém varující před nadměrným nárůstem teploty kritických částí blesku. Blesk SB-900 automaticky detekuje přítomnost barevného filtru pro zářivkové nebo žárovkové osvětlení a přenáší získanou informaci do těla použitého fotoaparátu pro optimální nastavení vyvážení bílé barvy. Blesk také umožňuje aktualizaci firmwaru prostřednictvím těla fotoaparátu.

# Profesionální blesk s i-TTL řízením záblesku, kompatibilní s jednookými zrcadlovkami formátů FX a DX.
# Plná kompatibilita se systémem kreativního osvětlení Nikon.
# Rozložení světla Se zdůrazněným středem, Vyvážené a Standardní: Rozložení osvětlení se zdůrazněným středem soustřeďuje světlo doprostřed obrazového pole, což je výhodné při použití teleobjektivů. Vyvážené rozložení osvětlení rozptyluje světlo rovnoměrně na celé obrazové pole, což je výhodné například u skupinových snímků. Standardní rozložení osvětlení nabízí standardní kompromis mezi výkonem záblesku a osvětlením obrazového pole.
# Automatické motorické zoomování v rozsahu 17-200 mm: Změna z jedné krajní hodnoty na druhou za 1,2 s. Osvětlení obrazového pole objektivu 14 mm při použití vestavěné širokoúhlé rozptylky nebo difúzního nástavce.
# Automatická detekce formátu obrazového snímače: Rozpoznává fotoaparáty s formáty FX a DX.
# Vysoce rychlé dobíjení za 2,2 s při použití čtyř tužkových baterií AA.
# Intuitivní rozhraní s rozměrným LCD monitorem a třemi multifunkčními tlačítky jejichž funkci lze individuálně konfigurovat.
# Pomocný AF reflektor: Kompatibilní s AF modulem Multi-CAM3500 FX/DX.
# Práce s nepřímým zábleskem: Možnost vyklopení hlavy blesku směrem nahoru v úhlu až 90º a směrem dolů v úhlu –7º; možnost horizontálního natočení hlavy blesku v úhlu až 180º směrem doleva a doprava.
# Tepelná pojistka: Nastavitelná jako varování před nadměrným zahřátím blesku při odpalování záblesků v rychlém sledu.
# Automatická detekce filtru: Blesk automaticky upravuje nastavení vyvážení bílé barvy fotoaparátu při použití barevného filtru pro zářivkové nebo žárovkové osvětlení.
# Firmware blesku lze aktualizovat pomocí paměťového média a těla fotoaparátu.

Trvání záblesku: Cca 1/880 s při plném výkonu.
Elektronická konstrukce: Tranzistor IGBT a sériové obvody.
Tři režimy rozložení osvětlení: Standardní, vyvážené a se zdůrazněným středem.
Osvětlené obrazové pole se automaticky upravuje podle použitého formátu FX resp. DX.

Pracovní rozsah blesku: 0,6 m až 20 m (mění se v závislosti na nastavení obrazového pole fotoaparátu, rozložení osvětlení, citlivosti ISO, reflektoru blesku a clony).

Zábleskové režimy: TTL, Auto Aperture (AA), automatický zábleskový režim (A), manuální zábleskový režim s prioritou vzdálenosti, manuální zábleskový režim, stroboskopický zábleskový režim

Další funkce: Odpálení zkušebního záblesku, monitorovací předzáblesky, pomocný AF reflektor a modelovací osvětlení.

Použití více blesků: Pokrokové bezdrátové osvětlení, bezdrátový provoz více blesků v režimu SU-4.

Zábleskové funkce nastavované na fotoaparátu:
Režimy synchronizace blesku: Synchronizace blesku s dlouhými časy závěrky, předblesk proti červeným očím a synchronizace blesku s dlouhými časy závěrky, synchronizace blesku na druhou lamelu závěrky, synchronizace blesku na druhou lamelu závěrky a synchronizace blesku s dlouhými časy závěrky.

Zábleskové funkce: Automatická vysoce rychlá FP synchronizace blesku, blokace (paměť) zábleskové expozice FV Lock.

Hlavu blesku lze sklopit směrem dolů o –7° a vyklopit směrem nahoru až o 90°; polohy –7°, 0°, 45°, 60°, 75° a 90° jsou opatřeny záskoky.
Hlavu blesku lze horizontálně otáčet o max. 180° směrem doleva a doprava; polohy 0°, 30°, 60°, 90°, 120°, 150° a 180° jsou opatřeny záskoky.
Fyzické vlastnosti Nikon SB-900
Hmotnost (g)
415 g
Rozměry (š x v x h) mm
78 x 146 x 118.5 mm
Poznámka
Směrné čísl: 34 (ISO 100), 48 (ISO 200).

Volitelné příslušenství:
Sada barevných filtrů SJ-3, krytka pro ochranu před vodou WG-AS1/WG-AS2/WG-AS3, vysoce výkonný Battery Pack SD-9, bezdrátový adaptér SU-4, TTL kabel SC-28/SC-29.

Kompatibilní fotoaparáty:
Všechny fotoaparáty s podporou systému kreativního osvětlení Nikon (CLS); za cenu omezené funkčnosti lze použít i další fotoaparáty
Obsah balení
Blesk SB-900, stojánek pro blesk AS-21, difúzní nástavec Nikon SW-13H, sada barevných filtrů SJ-900, držák filtru SZ-2, měkké pouzdro SS-900, návod, záruční list.
Doplňkové informace Nikon SB-900
WWW stránky výrobce
www.nikon.cz, http://www.nikon.cz,

Prodám za 2 700 Kč

Fixní cena

Kontakt na prodejce

725876378

Napište prodejci zprávu

Sdílení

Administrace