Brand

Daniel Řeřicha

Krajinářský fotograf

Krupka

Registrován: 28.3.2011

622
0
3

O uživateli

Pocházím z Krupky u Teplic, což je městečko v podhůří Krušných hor. Každý den se z domova dívám na České středohoří a mám to kousek do Českého Švýcarska. Rád cestuji a navštěvuji zajímavá místa, které se pak snažím zachytit na svých fotografiích.

 

www.danielrericha.cz

Články

ČESKÉ STŘEDOHOŘÍ - KRAJINA ZROZENÁ SOPKOU

České středohoří má rozlohu 1265 km2 a rozkládá se mezi městy Louny a Česká Lípa. Řeka Labe tuto oblast rozděluje na Verneřické a Miloševské středohoří. Nejvyšším vrcholem je Milešovka (837 m). Již na první pohled je patrné, že se jedná o sopečné pohoří. Z rovinaté, pečlivě…


Jak fotím černobílé fotografie

Černobílá fotografie samozřejmě není jen o dlouhých expozicích, díky kterým je vše co se pohybuje více či méně rozmazané. Je to i osvětle a hledání toho správného úhlu pohledu. A v tomto článku bych se s vámi chtěl podělit o své postupy a rady.


Blog

Baltské pobřeží a mé první černobílé fotografie...

Balt změnil můj pohled na fotografii. Stále mám rád tu klasickou barevnou krajinářskou fotku, ale už také dokážu ocenit a vnímat kouzlo černobílého pohledu na relativně všední věci.

Další články uživatele

Fotokurzy

Baltské pobřeží - oblast Usedom

Baltské moře, jehož celková plocha zaujímá 422 300 km2, omývá pobřeží mnoha států včetně Německa a na rozdíl od většiny ostatních moří nemá příliv…

Další kurzy uživatele

Kontaktovat uživatele

Zde slovy napište kolik je 6 + 4