Brand

Zdravím všechny, dnes jsem se úspěšně "prokousal" touto diskuzí. Má registrace zde nemá dlouhého trvání, již řadu měsíců na FR chodím číst články.

Úroveň webu co do designu a kvality obsahu chválím. Má čistou líbivou grafiku protkanou kvalitním obsahem. Co více si přát.

Borůvka zde poukazovala na konkurenci, jak má zmáknuté klikání pomocí šipek, tak jsem si tam "odskočil" a strávil tam cca 30 vteřin, prostředí oku nelahodné, obsah žádný, v podstatě jedna ze stovek nějakých galerií... 

Tmavá pozadí mne odrazují, i třeba nikonblog, kde občas jako nikoňák potřebuji kouknout, chroupám s nadávkama a skřípěním zubů...

Nemožnost vidět kdo lajkoval je zde mnou vítán jako veliký bonus, protože nenabádá lidi recipročně klikat na foto lajkovacího. Tohle je třeba na megapixelu tak rozmožené, že naopak tamní lajkovací komando odrazuje soudné lidi (v podstatě se z dobrého nápadu stane časem zhouba typu FB - čti Fanatické Bláznovství)...

 

Chtěl jsem tímto vývojářům, redaktorům a všem kdož se podílí na tomto webu poděkovat. Jdou jinou cestou, vážím si toho co zde dokázali a fandím jim. Honza