Brand

Ahoj Michale.

tyhle fotky jsou o poznání lepší. podrobněji jsem se díval jen na ten záběr na sídlišti. I když je fotka lepší, můžu jen znovu napsat, že některé věci je potřeba praxí a časem a zkušeností vylepšit tak, aby jsi byl spokojen. Když se na ten snímek podívám 1:1 tak rozhodně bych chtěl vidět mobil, který by to pořídil. Nejde srovnávat výřez 10x přiblíženého snímku znázorněného na PC monitoru 17´´ s fotkou znázorněnou na 4´´ LCD mobilu, kde snímek není zvětšený na max velikost, ale je naopak zmenšený a doostřený pro 4´´ lcd telefonu. To je první co je potřeba vzít za bernou minci. Pokud by jsi takovou scénu chtěl posoudit....vyfoť totéž mobilem, udělej stejný výřez a podívej se na snímek na pořádném monitoru. Rozhodně rychle zjistíš, že mobil se proti tvému PENu může jít zahrabat.

Pokud pak nastavuješ ručně parametry na fotoaparátu jsou zkušenosti a vědomosti potřeba k tomu, aby jsi na zimním slunci nenastavil třeba ostrost na "tvrdá", nebo kontrast na hodnotu "vysoký".... není třeba se potom divit výsledku.

Prostě to bude chtít chvíli fotit a pracovat na sobě..... pak to půjde.

8000 za PEn je slušná cena a je to rozhodně i dobrý fotoaparát pro běžné amatérské focení.

Neber to moje vyjádření jako kritiku, je to můj názor na to, proč nejsi spokojený s výsledkem svého používání fotoaparátu.

František