Brand

Ahoj.

Odpověď rozdělím na dvě části. Z těla nikterak nadšený nejsem a mám vůči němu pro zamýšlenou práci připomínku k hledáčku, přes který se budeš dívat na scénu. Hledáček u 200D je totiž extrémně malý a je dokonce menší, než některé elektronické hledáčky u bezzrcadlovek. Nedovedu si představit, že s podobným bych chtěl sledovat pohybující se předměty a dynamické scény, nebo přes něj dokonce pracovat s manuálním ostřením... Psát, že aparát má jen devítibodový systém AF a podobné očesaniny si odpustím, je to prostě podle mne ten nejjednodušší typ DSLR a o jeho pořízení bych uvažoval jen kdyby mě k tomu nutila buď finanční nedostatečná částka a musel jsem hned aparát pořídit.

Druhá část je veselejší.... Když by jsi se podíval do výrobních řad objektivů canon tak by jsi se dočetl, že objektivy řady L jsou prostě ty "lepší"...ono to určitě něco i znamená, ale takle je to lehčeji zapamatovatelné .. je to taková výkladní skříň canonu. Ten objektiv má velmi dobrý stabilizátor, je utěsněný proti prachu a vlhkosti, je odolný proti odleskům v protisvětle a jeho kresba je velmi dobrá ( klidně řeknu že výborná ) Je to také krásný kus materiálu s váhou 3/4 kg takže žádný drobeček.

S kompatibilitou je to tak, že se dají použít na digi zrcadlovkách jak APSC, tak FF. Elko tedy neznačí typ bajonetu, ale je symbolem pro špičkovou řadu objektivů pro digi zrcadlovky Canon.