Brand

jo....není.... Já jsem se totiž na ty péčkové novoty naštval, když jsem zjistil, že objektivy nejedou se staršími těly a někdo mi odpovídal, že Nik vydal pro ty novější záplatu, ale i tak jsou mimo i takové aparáty jako je D300 D300S D7000. Ovšem mě původně rozladilo, že se z nich ztratil ten přepínač AF/MF a musí se pro to do SW fotoaparátu....to je FAKT užitečná inovace :-/ Ale už jsem se s nima usmířil....já vlastně žádný z nich nepotřebuju... :-D :-D tož jaké rozčilování.. ;-)

Pro desátníka: ..jestli chceš vidět na vlastní oči o čem to píšu "o velikosti a použití hledáčku" tak doporučuju zajít do prvního obchodu a oba aparáty dát k oku....hned uvidíš jaký to má vliv. Já jsem zmlsaný ....mám totiž pokrytí 100% a zvětšení 0,94x ( D7000) a to je panečku jiná pokoukaná... Pokrytí mírně menší ještě aparátu odpustím, aspoň lidem neuříznu boty při portrétu, ale jestli je zvětšení 0,7 a nebo 0,94 to je sakra rozdíl a u aparátu, kde počítám téměř pokaždé hledáček použít je to pro mě důležité. ( mohu li si vybírat) ..

Ne, pro žádný z obchodů nepracuju a ani se nechystám.....kdo by Ti odpovídal, kdybych prodával.... :-D