Brand

Pánové, moc děkuji za vyčerpávající info :-)

asi jsem se špatně vyjádřila. Určitě se shodneme, že při použití dvou fotoaparátů při stejném nasvícení dostaneme odlišný výsledek a o to mi právě jde. Aby nutná postprodukce, například kontrast a úprava křivek apod. Byla co nejmenší. Pleť retušuji pomocí High frequency separation, mám ráda, když zůstne přirozenost. Studovala jsem IT se zaměřením na software, takže práce v PS nebude takový problém, nehledě na to, že už nějakou dobu trénuji :-) ale ráda bych, aby se dalo dosáhnout “reálných” výsledků, tedy prezentace mé práce.

 

samotné nasvícení a práci s modelem jsem hodně odkoukala při foceních, na kterých jako MUA asistuji - držím odrazku, příprava modelek na workshop Megapixelu na téma svícení, kterého jsem se zůčastnila apod.

 

tedy má otázka zní, jaký by jste doporučili tělo a objektiv pro nafocení mé práce? Ráda bych se vešla do 16-20tis. Samozřejmě, mým podnikatelským záměrem není vydělávat fotografií, ale líčením. Proto budu ráda za menší investici, respektive akurátní k danému účelu - poměr cena, výkon.

 

předem moc dekuji, mějte prima den :-)