Brand

To je docela zvláštní, že někdo, kdo studoval tuším IT (jste psala) to nechápe. Jak Vám zde psal například pan Souček (aspoň imo to z toho, co napsal, dost vyplývá), dosáhnout věrnosti a zároveň toho, aby fotky nebyly "každý pes jiná ves" nebude vůbec jednoduché. Imo to bude naopak velmi obtížné či minimálně náročné. Pokud chcete fotit i u klientů, bude to ještě obtížnější. Samozřejmě záleží to na tom, jaký je ten Váš požadavek v ohledu kvality. Já to psal z pohledu, že ty fotky mají reprezentovat Vaši dovednost, Vaše řemeslo, Vaši značku, tudíž by měly být na špičkové úrovni. Samozřejmě na druhé straně jsou lidé, kterým přijdou stejně super třeba všechny fotky z jejich mobilu.Takže jak jsem psal, je to o tom, jakou kvalitu tedy požadujete. A pokud tu reprezentativní, je podle mne mnohem snažší nalíčit modelčinu tvář ve Photoshopu než vyfotit nalíčenou modelku tak, aby fotky vypadaly vždy "stejně". 

Mmch by mne zajímalo, jakou nemístnost Vaše fantazie v mém názoru potencionálně odhalila. Ať přemýšlím, jak chci, náznaky žádné nevhodnosti apod. tam nenacházím. ..Snad jedině, že byste to pochopila, že máte líčit jen v PC a ne v reálu? Ale proč bych Vám to psal, když vůbec nevím, kdo jste či jakou práci odvádíte.

Tomáš: Fotit modelčinu tvář jakožto referenci na líčení nasvícenou jen tak přes záclonu u okna, to bude opravdu reprezentativní výsledek. To budou holky na FB čubrnět.