Brand

No nyní mně přijde, že pan Souček to nějak popletl.

1-kdyby tady bylo prioritní to líčení, asi by bylo divné ho probírat na foto foru, tady je snad prioritni, jak to líčení nafotit s požadovaným výsledkem

2-já si teda myslel, že ve Photoshopu máte aspoň nějaké základy, když jste tady o práci v něm občas i něco napsal, asi jsem se pletl. Jinak nechápu, jak byste mohl porovnávat domalování šatů vs líčení ve Photoshopu. Nebo jen možná vůbec nevíte, jak se líčí. Pak tedy vězte, že některé možnosti, nástroje či funkce PS jsou na vyobrazení líčení jak stvořené. Vyplývá to asi už z toho, že Photoshop je software  na tvorbu compositů. Takže zatímco švadlena šaty ušije a vůbec nemusí mít nadání je být schopna nakreslit navíc elektronicky, tak vizážitka s IT vzděláním by neměla mít problém vytvořit obraz líčení ve Photoshopu - naopak bude to pro ni nejspíše snažší.

3-Už vůbec nechápu, proč zmiňujete, že by švadlena měla šaty nakreslit místo toho, aby se s nimi šila, nic obdobného jsem tazatelce neradil.

4-Příměr s malířem taky moc nesedí už kvůli tomu, že v dnešní době jsou lidé, kteří kreslí jen v PC nebo třeba zásadně mimo PC neb třeba mix obého a hlavně já tazatelce vůbec neradil, jak má a čím má líčit.

Takže ano. já jednoznačně trvám na tom, že pro případ zde zhruba popsaný v zadání je určitě efektivnější líčení provádět v PS. Samozřejmě to nikomu nenutím, že to tak musí dělat.