Brand

Naprostý souhlas.

Pane Kaka, z jakého důvodu doporučujete vizážistce, která svou práci předpokládám již zvládá, rekvalifikační kurz v podobě pokročilých metod v Photoshopu? Máte k tomu nějaké podklady nebo je to jen Vaše domněnka? Myslíte si opravdu, že to pro ni bude snazší? Znám mnoho vizážistek, které si svou práci vlastnoručně fotí. Výsledky jsem viděl a nestačil jsem se divit (a není to z důvodu, že bych neuměl poznat zajímavou fotku). Možná to dělaly mechanicky (někdo jim poradil ať u okna s přirozeným měkkým světlem) pořídí fotku s takovým či makovým nastavením. Ale výslekdy byly na výborné úrovni. A nedovedu si představit, že by jim kratší čas zabralo celé to líčení nakreslit.

Jmenujte mi jednu jedinou vizážistku, kterou osobně znáte a která postupuje dle Vašeho návodu. Rád se na její tvorbu mrknu.

Ale zpět k tématu.  Mám pocit že paní Ivana už si svou cestu zcela jasně vybrala a rozhodla se. Tudíž docházím k závěru, že další debata je zbytečná, protože nemám potřebu komukoliv vnucovat vlastní názor. Ten Váš respektuji, krom toho mám svůj vlastní (byť odlišný) no a paní Ivana už asi zjistila to, co chtěla. Takže Vám přeji hezký den a budu svůj čas věnovat lepším věcem, než diskuzi zrovna s Vámi pane Kaka. Díky za pochopení.