Brand

Diskuse - 3D tisk

Pitrrs

9 příspěvků

3D tisk

Zdravím vás lidičky. Chtěl bych a potřebuji si koupit 3D tiskárnu a rád bych vás zde poprosil o pár rad s takovou tiskárnou, kde takovou sehnat, jaká nejlepší,na co si dát pozor a tak... ;) za zapojení do diskuze moc děkuji

před 9 lety

honzinn

3 příspěvků

3D tisk

Zdravím vás lidičky. Chtěl bych a potřebuji si koupit 3D tiskárnu a rád bych vás zde poprosil o pár rad s takovou tiskárnou, kde takovou sehnat, jaká nejlepší,na co si dát pozor a tak... ;) za zapojení do diskuze moc děkuji

před 9 lety

no a o jaké rady by se mělo jednat? ;) rád pomůžu jen teda potřebuji vědět o co přesněji má jít a tak ;) jinak bych tady mohl diskutovat a věcech, které by byly uplně zbytečné … ;) takže? :D :D :D :D

před 9 lety

Pitrrs

9 příspěvků

3D tisk

Zdravím vás lidičky. Chtěl bych a potřebuji si koupit 3D tiskárnu a rád bych vás zde poprosil o pár rad s takovou tiskárnou, kde takovou sehnat, jaká nejlepší,na co si dát pozor a tak... ;) za zapojení do diskuze moc děkuji

před 9 lety

no takže by mělo jít o tisknutelné projekty které bych si představoval aby byly velké alespoň 200 mm ;) a taky bych rád nejlépe i co možná nejvíce přenosnou, abych ji mohl nosit do práce když bude potřeba a domů, když bude potřeba ;)

před 9 lety

honzinn

3 příspěvků

3D tisk

Zdravím vás lidičky. Chtěl bych a potřebuji si koupit 3D tiskárnu a rád bych vás zde poprosil o pár rad s takovou tiskárnou, kde takovou sehnat, jaká nejlepší,na co si dát pozor a tak... ;) za zapojení do diskuze moc děkuji

před 9 lety

No tak to je v pohodě takových je dost ;) a jsou dobré a kvalitní… tak a už víš jistě že si ji budeš kupovat nebo pořád jenom váháš či co?

před 9 lety

Pitrrs

9 příspěvků

3D tisk

Zdravím vás lidičky. Chtěl bych a potřebuji si koupit 3D tiskárnu a rád bych vás zde poprosil o pár rad s takovou tiskárnou, kde takovou sehnat, jaká nejlepší,na co si dát pozor a tak... ;) za zapojení do diskuze moc děkuji

před 9 lety

no už to vím jistě že ji budu kupovat!!! A můžu do ní dát maximálně šedesát tisíc… víc ani nohu ;) tak to by snad mohlo stačit ne?

před 9 lety

honzinn

3 příspěvků

3D tisk

Zdravím vás lidičky. Chtěl bych a potřebuji si koupit 3D tiskárnu a rád bych vás zde poprosil o pár rad s takovou tiskárnou, kde takovou sehnat, jaká nejlepší,na co si dát pozor a tak... ;) za zapojení do diskuze moc děkuji

před 9 lety

No jasně že to bude bohatě stačit! No tak jsem rád že je to schváleno a může se koupit ;) no a tak mi přibliž ještě tu kvalitu jak by měla kvalitně tisknout? ;)

před 9 lety

Pitrrs

9 příspěvků

3D tisk

Zdravím vás lidičky. Chtěl bych a potřebuji si koupit 3D tiskárnu a rád bych vás zde poprosil o pár rad s takovou tiskárnou, kde takovou sehnat, jaká nejlepší,na co si dát pozor a tak... ;) za zapojení do diskuze moc děkuji

před 9 lety

no jak by měla kvalitně tisknout… nevím jak to mám popsat… ale měla by prostě zvládnou tisknout malé i velké návrhy… to je základ a co nejlíp žejo ;)

před 9 lety

Karel

1 příspěvků

3D tisk

Zdravím vás lidičky. Chtěl bych a potřebuji si koupit 3D tiskárnu a rád bych vás zde poprosil o pár rad s takovou tiskárnou, kde takovou sehnat, jaká nejlepší,na co si dát pozor a tak... ;) za zapojení do diskuze moc děkuji

před 9 lety

Tvůj dotaz není zcela specifikován, moc jsi neupřesnil v jaké cenové hladině tiskárnu chceš a co od ní očekáváš, přesto se ti pokusím poradit. V případě, že se necítíš být zručný, rozhodně se nepouštěj do pořizování nějaké levné tiskárny kterou si musíš doma sestavit. Poměrně levně se dají sehnat i sestavené tiskárny podporující plug´n´play, které zapojíš a po chvilce uživatelsky přívětivého nastavování můžeš tisknout.

 

Takovou tiskárnou je například 3D tiskárna Robox. Podporuje tisk z více druhů materiálů (PLA, ABS, Nylon) a tiskne v nejpřesnějším režimu s poměrně vysokou přesností. Vyjde tě v přepočtu na 33 868 kč, což je cena jedné dovolené. Domnívám se, že je to rozumná investice, obvzlášť živíš-li se designem. Za tohoto předpokladu se ti peníze brzy vrátí!

Tiskárna je vybavena řadou automatických procesů určených pro údržbu- samočištění, kalibrace trysek, portálu hlavy apod, díky čemuž odpadá čas potřebný na údržbu. Dej určitě vědět jak jsi se rozhodl, kdyby jsi potřeboval nějak poradit, dej vědět tady do vlákna. Přeju hodně štěstí s nákupem :)

před 9 lety

Pitrrs

9 příspěvků

Nakonec jsem vzal felixpro z nc.cz, doporučil mi je kamarád, že mi pomůžou s výběrem, tak jsem volal a prakticky za mě vybrali oni. :D Ale zase jsem nadmíru spokojený a nemám si na co stěžovat...

před 7 lety

Aneta

1 příspěvků

Z www.nc.cz jsme také kupovali :D Jen ale 3D skener SLS2 na firmu, to byl trochu větší nákup. Ale šéf furt opakuje, že to byl dobrý kup. :) Taky pravda, že to skenuje tak 3X rychleji jak náš předchozí skener. Jako architektům bych to doporučil každému kolegovi.

před 7 lety

Pitrrs

9 příspěvků

Z www.nc.cz jsme také kupovali :D Jen ale 3D skener SLS2 na firmu, to byl trochu větší nákup. Ale šéf furt opakuje, že to byl dobrý kup. :) Taky pravda, že to skenuje tak 3X rychleji jak náš předchozí skener. Jako architektům bych to doporučil každému kolegovi.

před 7 lety

Teď jsem koukal na videa https://www.youtube.com/watch?v=tvSa7iEgNvY a vpadá to fakt hodně dobře.. jsem ani nevěděl, že tohle skenery tak rychle umí

před 7 lety

Petr

1 příspěvků

Teď jsem koukal na videa https://www.youtube.com/watch?v=tvSa7iEgNvY a vpadá to fakt hodně dobře.. jsem ani nevěděl, že tohle skenery tak rychle umí

před 7 lety

Tak nc.cz je jedna z těch nejkvalitnějších stáranek ,co se týče 3D příslušenství, ať už chcete 3D pero nebo 3D skener. Vše tam najdete. Za mě velice kladné ohlasy. Od objednávky až po komunikaci se zákazníky.

před 7 lety

Sharplayers

1 příspěvků

Můžeme doporučit zejména Prusa MK3S, pro většinu tisku naprosto ideální tiskárna. Minimální náročnost na údržbu, snadné sestavení a možnost zakoupit i sestavenou. Zákaznická podpora výrobce je také na vysoké úrovni. 

Záleží ale také na tom, co potřebujete tisknout. Jak MK3S tiskne se můžete podívat například zde.

před 5 lety

Jenda

1 příspěvků

Ahojte, nevím kde jinde se zeptat, a když se tu řeší tiskárny, myslím, že je to aji k tématu :D nemáte tu někdo zkušenosti s komerčním tiskem? Přemýšlíme o vyzkoušení společnosti:https://www.e-abctiskarna.cz/ ale nemáme zkušenosti. Proto se ptám zde :) děkuju za odpovědi

před 3 lety
Vkládat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.