Brand

Diskuse - Canon 6d a ff či canon 200d za přijatelnou cenu a dobrý výkon?

Michaela

3 příspěvků

Dobrý den, 

chtěla bych Vás požádat o pomoc při výběru fotoaparátu. Rozhoduji se mezi dobře hodnoceným canon 200d, který má skvělé výkony a nebo ostřílenou canon 6d. Vlastním staříka canon 500d a mám již nějaké objektivy a nákup dalších ve ff by byl finančně náročnější. Jen si říkám, že do budoucna, kdy se věnuji příležitostným focením svateb a rodinných fografií, tak aby mi pro mé účely stačil... Také jsem přemýšlela nad možností sony a7,kde bych mohla použít i redukci na canon a pouižívat stále své staré objektivy a přikoupit další.. Na 200d slyším půl chvály a půl špíny, a tak si nejsem jistá, zda je to dobrý výběr. Pohybuje se v dobré cenové relaci s dobrým výkonem.. Děkuji za odpovědi! 

před 6 dny

Daniel

1 příspěvků

Dobrý den, 

chtěla bych Vás požádat o pomoc při výběru fotoaparátu. Rozhoduji se mezi dobře hodnoceným canon 200d, který má skvělé výkony a nebo ostřílenou canon 6d. Vlastním staříka canon 500d a mám již nějaké objektivy a nákup dalších ve ff by byl finančně náročnější. Jen si říkám, že do budoucna, kdy se věnuji příležitostným focením svateb a rodinných fografií, tak aby mi pro mé účely stačil... Také jsem přemýšlela nad možností sony a7,kde bych mohla použít i redukci na canon a pouižívat stále své staré objektivy a přikoupit další.. Na 200d slyším půl chvály a půl špíny, a tak si nejsem jistá, zda je to dobrý výběr. Pohybuje se v dobré cenové relaci s dobrým výkonem.. Děkuji za odpovědi! 

před 6 dny

Dobrý den, 

Já mám Canon 200D od jara a teď chci přejít na vyšší model. Ten 200D je na tom kvalitou výstupu velice dobře, ale hodně mě limituje to malé tělo v ovládání, kdy bych si musel vykloubit palec abych došáhl na tlačítko s hvězdičkou a ostření na nějaké lepší focení také není. Trochu šero, i v podvečer doma a už se nechytá. Přes displej je to ok, ale pomalé.

Pokud tedy máte už objektivy canon, tak za mě minimálně 77D.

Snad jsem trochu pomohl. Daniel Pražák

před 5 dny
Vkládat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.