Brand

Diskuse - Fotoaparát pro natáčení videa

Jakub

5 příspěvků

Zdravím Fotorádce.

 

Omlouvám se, že sem dávám znova to samé téma, ale nikdo mi na předchozí dotaz neodpověděl.

 

Již nějakou dobu si říkám, že bych chtěl začít natáčet videa a fotografovat. Jsem jakž takž rozhodnutý, že bych to chtěl dělat se zrcadlovkou (ale to není striktní podmínka), už jen kvůli velikosti čipu apod.. Fotoaparát by to měl být nejlépe do 12 tisíc (řekněme entry-level) a měl by mít kvalitní a tichý autofokus a nejlépe 60 fps (full HD) při snímání. Dobrá stabilizace a výklopný displej také není k zahození. Důležitá věc, kterou bych na fotoaparátu ocenil je 3,5 mm jack na externí mikrofon. Možná jsou to přísné a luxusní požadavky, to řekněte vy mně.

Prostě takový video-foťák.

 

Děkuji předem za Vaše odpovědi a rady.

před 7 lety

sladas

4173 příspěvků

Já se nedivím, že nikdo neodpověděl, tento dotaz napiš spíš výrobcům, o takový aparát by byl velký zájem. A nyní vážně, má to být aparát nový i s objektivem, nebo použitý?

před 7 lety

STigre

164 příspěvků

Zdravím Fotorádce.

 

Omlouvám se, že sem dávám znova to samé téma, ale nikdo mi na předchozí dotaz neodpověděl.

 

Již nějakou dobu si říkám, že bych chtěl začít natáčet videa a fotografovat. Jsem jakž takž rozhodnutý, že bych to chtěl dělat se zrcadlovkou (ale to není striktní podmínka), už jen kvůli velikosti čipu apod.. Fotoaparát by to měl být nejlépe do 12 tisíc (řekněme entry-level) a měl by mít kvalitní a tichý autofokus a nejlépe 60 fps (full HD) při snímání. Dobrá stabilizace a výklopný displej také není k zahození. Důležitá věc, kterou bych na fotoaparátu ocenil je 3,5 mm jack na externí mikrofon. Možná jsou to přísné a luxusní požadavky, to řekněte vy mně.

Prostě takový video-foťák.

 

Děkuji předem za Vaše odpovědi a rady.

před 7 lety

Když cenu zvedneš na dvojnásobek, tak už doporučení na něco alespoň částečně splňují Tvoje požadavky dostaneš :-).

před 7 lety

sladas

4173 příspěvků

Zdravím Fotorádce.

 

Omlouvám se, že sem dávám znova to samé téma, ale nikdo mi na předchozí dotaz neodpověděl.

 

Již nějakou dobu si říkám, že bych chtěl začít natáčet videa a fotografovat. Jsem jakž takž rozhodnutý, že bych to chtěl dělat se zrcadlovkou (ale to není striktní podmínka), už jen kvůli velikosti čipu apod.. Fotoaparát by to měl být nejlépe do 12 tisíc (řekněme entry-level) a měl by mít kvalitní a tichý autofokus a nejlépe 60 fps (full HD) při snímání. Dobrá stabilizace a výklopný displej také není k zahození. Důležitá věc, kterou bych na fotoaparátu ocenil je 3,5 mm jack na externí mikrofon. Možná jsou to přísné a luxusní požadavky, to řekněte vy mně.

Prostě takový video-foťák.

 

Děkuji předem za Vaše odpovědi a rady.

před 7 lety

Zde je to co se vejde do tvého rozpočtu, ale nemá výklopný ani dotykový dislej. 

https://www.k24.cz/product/309244/Elektronika/Foto_a_kamery/Nikon_D3300_objektiv_AF_P_DX_18_55VR_cerny.html?product_code=APNIKD33001855VRIIAFP  

Tento má dotykový displej, ale nevýklopný.

http://www.ielectro.cz/Canon-EOS-100D-18-55-IS-STM-d3404.htm .

U obou dávej pozor na objektivy, aby byly jako v odkazech (kvůli videu). Vyhledej si recenze a uvidíš co který má a nemá!

před 7 lety
Vkládat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.