Brand

Diskuse - Fotografický kurz - doporučte

Adéla

1 příspěvků

Dobrý den, začínám se učit fotit se zrcadlovkou. Podědila jsem Nikon D300. Fotím nejvíce koně, zvířata a lidi. Do budoucna určitě nejvíce zůstanu u těchto témat, nicméně fotím teď opravdu vše a všude, určitě to znáte:) Fotím převážně na manuál, hraji si s nastavením ISA, času a clony, do jiného nastavení se zatím nějak nepouštím. Měla jsem nedávno narozeniny a mám si k nim vybrat nějaký fotografický kurz. Ráda bych vás tedy poprosila o radu, buď přimo tip na konkrétní kurz, či konkrétního fotografa, u kterého by kurz šel domluvit případně jestli můžete doporučit u které firmy/společnosti kurz vybrat. Případně ocením i tipy, čím se při výběru kurzu řídit. Ráda bych nějaký individuální - buď přímo jen pro mne nebo max pár lidí. Jsem z Olomouckého kraje, takže ocením kurzy okolo Olomouce, Brna, popřípadě i Praha je vlakem dobře sjízdná. 

Učím se samozřejmě tím, že fotím tak často jak to jde a také koukám na videa a na internet na články, ale kurz mi také přijde super, zvlášť když to mám jako dárek:) Předem děkuji všem za rady. 
Adéla

před 9 měsíci

zdenda77

1430 příspěvků

 Ještě nedávno tu místní uživatelé vkládající do galerie každý rok pořádali jarni setkání s názvem Vyhánění pavouků open 

před 9 měsíci

zdenda77

1430 příspěvků

 ..více se dočeteš v článku. Problém je v tom, že většina těch lidí (možná všichni) už na tento web nechodí. Není to daleko od tebe a možná ta komunita dále funguje.. 

Pokud fotíš koně ( a nejen to)  - koukni do galerie na fotky jednoho z nich - https://www.fotoradce.cz/profil/clanky/stanislav-soucek 

 

PS. sorry za rozdvojenou odpověď, ale v první části se po vložení linku nedalo pokračovat v psaní mimo linkou řádku odkazu

 

před 9 měsíci

Stanislav Souček

4511 příspěvků

---

před 9 měsíci
Vkládat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.