Brand

Diskuse - Jakou tiskárnu pro domácí tisk?

Irík

16 příspěvků

Jakou tiskárnu pro domácí tisk?

Budu muset vyměnit tiskárnu k PC a říkám si, že bych mohl pořídit fototiskárnu. Sem tam člověk potřebuje udělat nějakou fotku i doma a nejsem rozhodnutý, do čeho jít. Toto téma diskuze jsem nenašel, může někdo poradit? Fotím s Canon EOS 450D. Díky.

před 13 lety

Tomáš

10315 příspěvků

Jakou tiskárnu pro domácí tisk?

Budu muset vyměnit tiskárnu k PC a říkám si, že bych mohl pořídit fototiskárnu. Sem tam člověk potřebuje udělat nějakou fotku i doma a nejsem rozhodnutý, do čeho jít. Toto téma diskuze jsem nenašel, může někdo poradit? Fotím s Canon EOS 450D. Díky.

před 13 lety

Dobrý den, na občasný tisk postačí jakákoliv inkoustovka s jednotlivými náplněmi pro cmyk. Ale je potřeba vědět, že takový tisk se z hlediska nákladů nevyplatí. Ovšem pro občasný tisk to chápu, je výhoda mít možnost to doma vytisknout. Chce to ale kvalitní papír.

před 13 lety

Irík

16 příspěvků

Jakou tiskárnu pro domácí tisk?

Budu muset vyměnit tiskárnu k PC a říkám si, že bych mohl pořídit fototiskárnu. Sem tam člověk potřebuje udělat nějakou fotku i doma a nejsem rozhodnutý, do čeho jít. Toto téma diskuze jsem nenašel, může někdo poradit? Fotím s Canon EOS 450D. Díky.

před 13 lety

Dobrý den, je mi to jasné, když jsem mrkl na stránky Canonu, tak je tam dokonce prográmek, který po výběru tiskárny, druhu papíru a velikosti tisku vyselektuje cenu. A tam vychází tisk 10x15 cm na cca. 7,50 - 9 Kč podle papíru. Ovšem mám starou laserovku, na které se fotky téměř tisknout nedají a člověk to opravdu sem tam potřebuje. Já spíš medituju, když už koupit, tak jestli koupit fototiskárnu nebo multifunkci a jestli Canon nebo HP.

před 13 lety

Stefan

13123 příspěvků

Dobrý den, je mi to jasné, když jsem mrkl na stránky Canonu, tak je tam dokonce prográmek, který po výběru tiskárny, druhu papíru a velikosti tisku vyselektuje cenu. A tam vychází tisk 10x15 cm na cca. 7,50 - 9 Kč podle papíru. Ovšem mám starou laserovku, na které se fotky téměř tisknout nedají a člověk to opravdu sem tam potřebuje. Já spíš medituju, když už koupit, tak jestli koupit fototiskárnu nebo multifunkci a jestli Canon nebo HP.

před 13 lety

No, ono těch možností je v dnešní době kvanta. Já nechci plácat nic odborného. Mám multifunkci Canon Pixma MP630 a jsem s ní nadmíru spokojen ! Je fakt, že ten tisk je dost drahá záležitost. Ale já používám alternativní plnitelné cartridge s čipy a inkousty od www.repasovane-pocitace.cz (nějak se teď nemůžu dostat na jejich stránky, ale http://obchody.heureka.cz/repasovane-pocitace-cz/recenze/ ) tudíž se to i cenově zkousnout dá ;)

před 13 lety

Irík

16 příspěvků

Jakou tiskárnu pro domácí tisk?

Budu muset vyměnit tiskárnu k PC a říkám si, že bych mohl pořídit fototiskárnu. Sem tam člověk potřebuje udělat nějakou fotku i doma a nejsem rozhodnutý, do čeho jít. Toto téma diskuze jsem nenašel, může někdo poradit? Fotím s Canon EOS 450D. Díky.

před 13 lety

Díky za odpovědi, zřejmě půjdu do multifunkce Canon. Tisk na multifunkci musí být srovnatelný s jejich fototiskárnama, když je to stejná technologie a kopírování a scan se vždycky hodí. Ke Canonu mě to jaksi víc táhne. Nechal jsem si v jejich akci vytisnout na Pixmě fotku v A4 a čekám, kdy mi přijde poštou. Potom se rozhodnu, ale asi to bude ono.

před 13 lety

Mafisto

9 příspěvků

Jakou tiskárnu pro domácí tisk?

Budu muset vyměnit tiskárnu k PC a říkám si, že bych mohl pořídit fototiskárnu. Sem tam člověk potřebuje udělat nějakou fotku i doma a nejsem rozhodnutý, do čeho jít. Toto téma diskuze jsem nenašel, může někdo poradit? Fotím s Canon EOS 450D. Díky.

před 13 lety

TAk jak to dopadlo ,ten tisk na pixmně?

před 12 lety

spanysek

2 příspěvků

Jakou tiskárnu pro domácí tisk?

Budu muset vyměnit tiskárnu k PC a říkám si, že bych mohl pořídit fototiskárnu. Sem tam člověk potřebuje udělat nějakou fotku i doma a nejsem rozhodnutý, do čeho jít. Toto téma diskuze jsem nenašel, může někdo poradit? Fotím s Canon EOS 450D. Díky.

před 13 lety

Ahoj tak já ti za sebe mohu doporučit tuto tiskárnu: http://www.cpsys.cz/canon-pixma-mp495-(a4-5/9-ppm4-ink-4800x1200-dpi-usb-wi-fi-print/scan/copy)/b/ mám ji už 3 roky a jsem s ním maximálně spokojen. Tiskne velice rychle a co je hlavní - kvalitně.

před 12 lety

čango

9 příspěvků

Jakou tiskárnu pro domácí tisk?

Budu muset vyměnit tiskárnu k PC a říkám si, že bych mohl pořídit fototiskárnu. Sem tam člověk potřebuje udělat nějakou fotku i doma a nejsem rozhodnutý, do čeho jít. Toto téma diskuze jsem nenašel, může někdo poradit? Fotím s Canon EOS 450D. Díky.

před 13 lety

Přeji Vám pěkný den Prosím Vás mám první zrcadlovku Sony a77.Fotím pro sebe a kamarády,a chtěl bych přídit tiskárnu. Která je dobrá(Canon PIXMA MP495),něco jsem tady shlídl.Jaké jsou ty lejzrovky.? Prosím Vás o typ. Zrovna tady ve Vaňkovce a Olimpiji zadarmo tisknou na EPSON XP-700(vánoční reklama).Fotky jsou :)K pěkné.Ale fotil jsem krysaříka u totemu a77 a vršek totemu orlí hlava měla duchy na fotce.Cvaklé to bylo dobře.Na druhé vytisknutí už všecho bylo v pořádku. Z dvaceti fotek na jedné chybička. Budou asi do 24.12 každému kdo přijde dělat fotky třeba z mobilu přes bluetooth.

před 11 lety

čango

9 příspěvků

Jakou tiskárnu pro domácí tisk?

Budu muset vyměnit tiskárnu k PC a říkám si, že bych mohl pořídit fototiskárnu. Sem tam člověk potřebuje udělat nějakou fotku i doma a nejsem rozhodnutý, do čeho jít. Toto téma diskuze jsem nenašel, může někdo poradit? Fotím s Canon EOS 450D. Díky.

před 13 lety

Přeji Vám pěkný den Prosím Vás mám první zrcadlovku Sony a77.Fotím pro sebe a kamarády,a chtěl bych přídit tiskárnu. Která je dobrá(Canon PIXMA MP495),něco jsem tady shlídl.Jaké jsou ty lejzrovky.? Prosím Vás o typ. Zrovna tady ve Vaňkovce a Olimpiji zadarmo tisknou na EPSON XP-700(vánoční reklama).Fotky jsou :)K pěkné.Ale fotil jsem krysaříka u totemu a77 a vršek totemu orlí hlava měla duchy na fotce.Cvaklé to bylo dobře.Na druhé vytisknutí už všecho bylo v pořádku. Z dvaceti fotek na jedné chybička. Budou asi do 24.12 každému kdo přijde dělat fotky třeba z mobilu přes bluetooth.

před 11 lety

Tomáš

10315 příspěvků

Přeji Vám pěkný den Prosím Vás mám první zrcadlovku Sony a77.Fotím pro sebe a kamarády,a chtěl bych přídit tiskárnu. Která je dobrá(Canon PIXMA MP495),něco jsem tady shlídl.Jaké jsou ty lejzrovky.? Prosím Vás o typ. Zrovna tady ve Vaňkovce a Olimpiji zadarmo tisknou na EPSON XP-700(vánoční reklama).Fotky jsou :)K pěkné.Ale fotil jsem krysaříka u totemu a77 a vršek totemu orlí hlava měla duchy na fotce.Cvaklé to bylo dobře.Na druhé vytisknutí už všecho bylo v pořádku. Z dvaceti fotek na jedné chybička. Budou asi do 24.12 každému kdo přijde dělat fotky třeba z mobilu přes bluetooth.

před 11 lety

Dobrý den, no asi se to tu už řešilo, ale jasné je, že se to nevyplatí. Domácí tisk je fajn když potřebuju narychlo fotku ale ne na tisk víc fotek, lepší kvality za menší peníz lze dosáhnout ve specializovanýc labech. Já vim že to neni odpověď na otázku, ale nějak si nemůžu pomoct to nenapsat :)

před 11 lety

čango

9 příspěvků

Dobrý den, no asi se to tu už řešilo, ale jasné je, že se to nevyplatí. Domácí tisk je fajn když potřebuju narychlo fotku ale ne na tisk víc fotek, lepší kvality za menší peníz lze dosáhnout ve specializovanýc labech. Já vim že to neni odpověď na otázku, ale nějak si nemůžu pomoct to nenapsat :)

před 11 lety

(tu) Děkuji za profesionální odpověď.Jo mašiny tam mají veliké a drahé. 8-) Půjdu do Epson XP-700.Fotky dělá na úrovni. Ještě to dokáže XP-600. Ty nižší řady mají fotky mnhem horší kvality.Okamžitě je vydět rozdíl. Ty levnější Epsony znatelně matný i malýmu děcku by to došlo.

před 11 lety

baifang

1 příspěvků

Já osobně používám Pixma Pro-100S od Canonu. Předtím HP, ale Canon prostě vede. Je tam i jednodušší proces opětovného plnění cartridgí, pokud nechcete kupovat nové tonéry.

před 5 lety
Vkládat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.