Brand

Diskuse - Kompaktní fotoaparát za 10.000 Kč s optickým zoomem min. 16x

Ladislav

1 příspěvků

Ahoj,

odešel mi fotoaparát Samsung Galaxy GC110 a hledám za něj náhradu (obdobnou nebo lepší kvalitu foto / video za cenu kolem 10.000 Kč).

Potřebuji velký zoom i při videu (děti chodí na různé kroužky, tak abych je i v hale typu ledního stadionu mohl rozumně vyfotit / natočit), u foto preferuji také rychlé ostření (pro focení sportu), občasné makro není na závadu a kreativní funkce beru jako plus (natáčení zpomalených videí, atd...). Fotoaparát mám na rodinné záležitosti, omluvte ametérský popis požadavku. Docela se mi líbí PANASONIC Lumix DMC-TZ90 černý.

Děkuji všem.

před 22 dny

kaka

55 příspěvků

Ahoj,

odešel mi fotoaparát Samsung Galaxy GC110 a hledám za něj náhradu (obdobnou nebo lepší kvalitu foto / video za cenu kolem 10.000 Kč).

Potřebuji velký zoom i při videu (děti chodí na různé kroužky, tak abych je i v hale typu ledního stadionu mohl rozumně vyfotit / natočit), u foto preferuji také rychlé ostření (pro focení sportu), občasné makro není na závadu a kreativní funkce beru jako plus (natáčení zpomalených videí, atd...). Fotoaparát mám na rodinné záležitosti, omluvte ametérský popis požadavku. Docela se mi líbí PANASONIC Lumix DMC-TZ90 černý.

Děkuji všem.

před 22 dny

To zalezi hlavne na tom, co (jakou kvalitu) vnimate jako: "rozumně vyfotit / natočit". Muzete poskytnout nejaky priklad kvality vystupu, ktery je pro Vas, jak pisete, rozumna?

před 21 dny

David

34 příspěvků

Do 10 000 kč nekoupíš něco dobrého nejlepší cenové kategorii je Panasonic DMC-FZ1000 černý lepší nekoupíš

před 20 dny
Vkládat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.