Brand

Diskuse - Kompaktní fotoaparát za 10.000 Kč s optickým zoomem min. 16x

Ladislav

1 příspěvků

Ahoj,

odešel mi fotoaparát Samsung Galaxy GC110 a hledám za něj náhradu (obdobnou nebo lepší kvalitu foto / video za cenu kolem 10.000 Kč).

Potřebuji velký zoom i při videu (děti chodí na různé kroužky, tak abych je i v hale typu ledního stadionu mohl rozumně vyfotit / natočit), u foto preferuji také rychlé ostření (pro focení sportu), občasné makro není na závadu a kreativní funkce beru jako plus (natáčení zpomalených videí, atd...). Fotoaparát mám na rodinné záležitosti, omluvte ametérský popis požadavku. Docela se mi líbí PANASONIC Lumix DMC-TZ90 černý.

Děkuji všem.

před 6 lety

kaka

130 příspěvků

Ahoj,

odešel mi fotoaparát Samsung Galaxy GC110 a hledám za něj náhradu (obdobnou nebo lepší kvalitu foto / video za cenu kolem 10.000 Kč).

Potřebuji velký zoom i při videu (děti chodí na různé kroužky, tak abych je i v hale typu ledního stadionu mohl rozumně vyfotit / natočit), u foto preferuji také rychlé ostření (pro focení sportu), občasné makro není na závadu a kreativní funkce beru jako plus (natáčení zpomalených videí, atd...). Fotoaparát mám na rodinné záležitosti, omluvte ametérský popis požadavku. Docela se mi líbí PANASONIC Lumix DMC-TZ90 černý.

Děkuji všem.

před 6 lety

To zalezi hlavne na tom, co (jakou kvalitu) vnimate jako: "rozumně vyfotit / natočit". Muzete poskytnout nejaky priklad kvality vystupu, ktery je pro Vas, jak pisete, rozumna?

 

před 6 lety

David

39 příspěvků

Do 10 000 kč nekoupíš něco dobrého nejlepší cenové kategorii je Panasonic DMC-FZ1000 černý lepší nekoupíš

před 6 lety
Vkládat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.