Brand

Diskuse - Lightroom

Eva

42 příspěvků

Všechny moc zdravím, mám otázku na uživatele Lightroomu. Chtěla bych si pořídit tento program, ale platit "pronájem" každý měsíc by se mi nevyplatilo, mám to pouze jako koníčka. Koukala jsem, že se snad ještě někde dají sehnat starší verze...Lightroom 5 nebo 6. Můžu se zeptat, jestli se v nich dají zpracovávat RAWy z Canonu EOS 77D a Fuji X30? Mám windows 8.1. 

Moc děkuji

Eva

před 5 lety

František

921 příspěvků

Všechny moc zdravím, mám otázku na uživatele Lightroomu. Chtěla bych si pořídit tento program, ale platit "pronájem" každý měsíc by se mi nevyplatilo, mám to pouze jako koníčka. Koukala jsem, že se snad ještě někde dají sehnat starší verze...Lightroom 5 nebo 6. Můžu se zeptat, jestli se v nich dají zpracovávat RAWy z Canonu EOS 77D a Fuji X30? Mám windows 8.1. 

Moc děkuji

Eva

před 5 lety

no Evo i kdyby se nedaly zpracovat RAW soubory jde si vypomoci programem DNG konverter od Adobe. Ten je zdarma ke stažení, z RAW vyrobí soubory s příponou DNG bez ztráty a tyto formáty LR "čte" bez potíží.... jen holt musí člověk udělat o krok navíc....ale to je max dobrý důvod udělat si kávu... Netrvá převod nijak dlouho...obvykle je limitní pro čas rozhraní karta-PC ne rychlost konvertodru DNG.

František

před 4 lety

František

921 příspěvků

Všechny moc zdravím, mám otázku na uživatele Lightroomu. Chtěla bych si pořídit tento program, ale platit "pronájem" každý měsíc by se mi nevyplatilo, mám to pouze jako koníčka. Koukala jsem, že se snad ještě někde dají sehnat starší verze...Lightroom 5 nebo 6. Můžu se zeptat, jestli se v nich dají zpracovávat RAWy z Canonu EOS 77D a Fuji X30? Mám windows 8.1. 

Moc děkuji

Eva

před 5 lety

no Evo koukám drobet zlobí editace..... tak ty další odpovědi tam jako n....n.....n...nnnejsou...

František

před 4 lety

sladas

4173 příspěvků

Všechny moc zdravím, mám otázku na uživatele Lightroomu. Chtěla bych si pořídit tento program, ale platit "pronájem" každý měsíc by se mi nevyplatilo, mám to pouze jako koníčka. Koukala jsem, že se snad ještě někde dají sehnat starší verze...Lightroom 5 nebo 6. Můžu se zeptat, jestli se v nich dají zpracovávat RAWy z Canonu EOS 77D a Fuji X30? Mám windows 8.1. 

Moc děkuji

Eva

před 5 lety

Stáhni si toto https://supportdownloads.adobe.com/detail.jsp?ftpID=6131 , popř. novější. 

před 4 lety

Eva

42 příspěvků

no Evo koukám drobet zlobí editace..... tak ty další odpovědi tam jako n....n.....n...nnnejsou...

František

před 4 lety

Moc děkuji za info. Mám z toho trošku hlavu jako meloun. :-) Můžu se zeptat, jestli mám raději koukat po Lightroom 5 nebo 6? :-)

před 4 lety

Eva

42 příspěvků

no Evo koukám drobet zlobí editace..... tak ty další odpovědi tam jako n....n.....n...nnnejsou...

František

před 4 lety

Moc děkuji za info. Mám z toho trošku hlavu jako meloun. :-) Můžu se zeptat, jestli mám raději koukat po Lightroom 5 nebo 6? :-)

před 4 lety

Eva

42 příspěvků

Stáhni si toto https://supportdownloads.adobe.com/detail.jsp?ftpID=6131 , popř. novější. 

před 4 lety

Děkuji, kouknu na to...

před 4 lety
Vkládat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.