Brand

Diskuse - Má někdo zkušenosti s tiskem foto na plátno

Mates28_1

3 příspěvků

Má někdo zkušenosti s tiskem foto na plátno

Chystám nějaké vánoční dárky a rád bych si nechal udělat fotoobraz na plátno, ale po špatných zkušenostech s výrobou "normálních" fotografií, se mi nechce vyhodit litr za něco, co pak bude viset ve sklepě. Tak by mě zajímala každá zkušenost či rada. :-)

před 12 lety

jan

1 příspěvků

Má někdo zkušenosti s tiskem foto na plátno

Chystám nějaké vánoční dárky a rád bych si nechal udělat fotoobraz na plátno, ale po špatných zkušenostech s výrobou "normálních" fotografií, se mi nechce vyhodit litr za něco, co pak bude viset ve sklepě. Tak by mě zajímala každá zkušenost či rada. :-)

před 12 lety

Já jsem nedávno objednal na www.dantek.cz a byl jsem doslova nadšen. Dříve jsem kupoval v akci na slevovym portálu, ale po zkušenosti, kdy se plátno po čase zvlnilo a vybledlo jsem obětoval nějakou korunu navíc a nelituju. Navíc tam dávají zdarma UV lak, tak by obraz neměl vyblednout.

před 9 lety

Roman

10 příspěvků

Svoje zkušenosti  s tiskem fotek na plátno jsem sepsal na blogu - http://blog.flor.cz/fotky-na-platno-prakticky/

před 8 lety

Fatima

1 příspěvků

Má někdo zkušenosti s tiskem foto na plátno

Chystám nějaké vánoční dárky a rád bych si nechal udělat fotoobraz na plátno, ale po špatných zkušenostech s výrobou "normálních" fotografií, se mi nechce vyhodit litr za něco, co pak bude viset ve sklepě. Tak by mě zajímala každá zkušenost či rada. :-)

před 12 lety

Hezký dobrý den,

Zabývám se výrobou obrazů - pláten z obrázků a fotografií. Ráda bych Vám touto cestou nabídla možnost spolupráce.

Klienti kteří se u Vás nechají vyfotit by si tak mohli nechat vyrobit foto obraz na plátně. Ráda Vám z Vašich fotografií vytvořím vzory pro klienty.

Rozměr plátna je limitovaný šíří role, která je 90 cm, takže po natažení na rám je skutečná šíře 80 cm. Délka omezená není :-) Je také možnost tisku tzv. DIPTYCH (dvě plátna vedle sebe) nebo TRIPTYCH (tři plátna vedle sebe).

Podle kodu PrinitiPrint258963 do konce srpna 2016 Vám poskytnu slevu 10%.

Dodací termín: 2 pracovní dny

Více informací najdete na webu: www.priniti.cz

V případě dalších bližších informací mě prosím kontaktujte na níže uvedeném e-mailu.

Budu se těšit na případnou spolupráci, s pozdravem

---
Přeji hezký den,

Fatima Kulmamirova

Info@priniti.cz
+420 777 440 448
PRINITI.CZ - PRAHA - FOTO PLÁTNO - NEJLEPŠÍ ORIGINÁLNÍ DÁREK PRO SEBE A BLÍZKÉ

před 8 lety

Vít

3 příspěvků

Dobrý den, mám dobré zkušenosti s http://www.sporeto.cz/reklama-tisk/fotoobrazy-a-tapety/

 

zde ani žádne slevové kody nepotřebujete. Cenu Fotoobrazů jsou opravdu nizké. Na eshopu mají konfigurátor kde si přesně nastavít rozměr a polohu fotografie na plátně. 

před 7 lety

Roman

47 příspěvků

Má někdo zkušenosti s tiskem foto na plátno

Chystám nějaké vánoční dárky a rád bych si nechal udělat fotoobraz na plátno, ale po špatných zkušenostech s výrobou "normálních" fotografií, se mi nechce vyhodit litr za něco, co pak bude viset ve sklepě. Tak by mě zajímala každá zkušenost či rada. :-)

před 12 lety

Objednávám plátna na www.dantek. cz

Nechávám si tisknout na profi plátno vč.rámu. Díky rámu přijdeš o obraz z fota pouze cca o 4-5 mm z každé strany!

 

Když nedáš rám, tak při přehnutí plátna přes rám přijdeš o vela, několik cm!

Jinak na Danteku máš hnedka možnost se podívat na výsledek vč. rámu i bez rámu.

Jak psal již někdo přede mnou, plátno Ti nalakují.

Je to rodinná Fa a je vidět, že to dělá opravdu někdo, kdo tomu rozumí!

Dobré a rychlé dodání. Mohu opravdu doporučit.

 

 

před 7 lety

Andrej

1 příspěvků

Dobrý den, chci se zeptat, jestli má někdo zkušenost a hlavně jaká je kvalita fotek vytištěných na plátně od onlineposter.cz? Reference vypadají docela ok, ale hlavně nabízejí rozměr jaký potřebuji.. Také bych poprosil, zda máte reálnou zkušenost jak velké rozlišení fotky je potřebné pro rozměr 160x90cm, resp. jaké dpi doporučujete? Když nahraji fotku do jejich editoru, tak hlásí, že i fotka se 100dpi je ve výborné kvalitě... bude to stačit?

před 7 lety

Pavel

3 příspěvků

Má někdo zkušenosti s tiskem foto na plátno

Chystám nějaké vánoční dárky a rád bych si nechal udělat fotoobraz na plátno, ale po špatných zkušenostech s výrobou "normálních" fotografií, se mi nechce vyhodit litr za něco, co pak bude viset ve sklepě. Tak by mě zajímala každá zkušenost či rada. :-)

před 12 lety

U fotek na plátno je důležité nepodcenit přípravu, protože ne ve všech laboratořích si s tím dají práci...Podstatné je , aby důležité části obrazu (nápis, hlava a pod.) nebyly umístěny přímo na okraji snímku. Správné plátno je totiž napnuté na dřevěný rám  a ohnutím se přijde o cca 2,5 cm obrázku z každé strany. Čím větší plátno se tiskne, tím je ztráta méně viditelná, takže u malých formátů, třeba plátno 20x30cm je někdy docela problém plátno napnout beze ztrát...Ale bezvadně to umí na online-fotografie.cz , tam jsou schopni obrázek "nastavit" tak, aby fakt nic nechybělo.

před 5 lety
Vkládat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.