Brand

Diskuse - Nikon D5600 za 14 890,- Kč

Magdalena

1 příspěvků

Dobrý den,

jsem fotografka-začátečník a přemýšlím nad pořízením nového fotoaparátu. Listovala jsem si Datart letákem, teď tím aktuálním co je a uviděla jsem tam foťák Nikon D5600 za 14 890 Kč. To je super cena, ne? 

Nevím ještě na co se chci zaměřovat, takže hledám nějaký univerzální foťák na vše. 

Poradíte mi prosím? Díky moc innocent

Majda

před 4 lety

Stanislav Souček

4569 příspěvků

Dobrý den,

jsem fotografka-začátečník a přemýšlím nad pořízením nového fotoaparátu. Listovala jsem si Datart letákem, teď tím aktuálním co je a uviděla jsem tam foťák Nikon D5600 za 14 890 Kč. To je super cena, ne? 

Nevím ještě na co se chci zaměřovat, takže hledám nějaký univerzální foťák na vše. 

Poradíte mi prosím? Díky moc innocent

Majda

před 4 lety

Copak o to, foťáček to bude asi dobrý, k tomu se jistě vyjádří ti, co s ním mají nějaké zkušenosti. (K ceně se neodvažuji vyjádřit. Pohyb cen nesleduji.) Bude vám jistě dělat krásné fotky. A nebo taky nebude! Paradox? Jenom zdánlivě. Už se nejednou stalo, že začátečník s minimálními zkušenostmi vyměnil kompakt, či foťáček v mobilu za poměrně sofistikovaný přístroj, jakým zrcadlovka dozajista je a zažil velké zklamání. Zrcadlovka "produkovala" mnohem horší obrázky, než jeho starý a opovrhovaný kompakt. Problém je totiž v tom, že zrcadlovka vyžaduje komplexnější obsluhu, než kompakt, který o nějaké nastavování ani nestojí. Ovšem, pokud jste ochotna si veškerá nutná nastavení osvojit a nenechávat je na přístroji samém, bude zrcadlovka dobrou volbou. Máte-li tedy již nějaké zkušenosti, nebo jste ochotná risknout tu "přechodovou fázi" a neodložíte přístroj po několika prvních nepovedených snímcích, nemusíte váhat.

St.

před 4 lety

sladas

4173 příspěvků

Super cena to nevím, ale co vím je, že to je za samostatné tělo bez objektivu. Jinak cenu se základním zoomem tam uvádí 16590Kč. A jak přede mnou napsal Standa, učit se bude nutnost a to ne jen ovládat aparát, ale i o fotografování jako takovém a následnou úpravou v PC. Tak to vemte jako dbrou formu zábavy a sebevzdělání!

před 4 lety
Vkládat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.