Brand

Diskuse - Nikon D7200 ostřcí body

lucy

3 příspěvků

Dobrý den, mám nový fotoaparát. Prosím, jak u něj docílit manuálního ostření pomocí ostřících bodů, na jeden bod ... nemohu na to přijít ani pomocí manuálu. Děkuji.

před 7 lety

Tomáš

10315 příspěvků

Manuálního ostření docílíte tak, že přepnete z AF na MF. Ale mám takové podezření, že sice píšete o manuálním ostření, ale máte na mysli manuální výběr ostřícího bodu, že? Jestli chcete toto, tak namáčkněte AF tlačítko a pak kolečkem otáčejte ;)

před 7 lety

lucy

3 příspěvků

Ano, špatně jsem to vyjádřila. Omlouvám se. Chci si vybrat jeden ostřící bod, mít možnost ho posunout, ale nechci manuálně ostřit. Aby foťák na ten jeden bod doostřil sám.

před 7 lety

lucy

3 příspěvků

Ano, špatně jsem to vyjádřila. Omlouvám se. Chci si vybrat jeden ostřící bod, mít možnost ho posunout, ale nechci manuálně ostřit. Aby foťák na ten jeden bod doostřil sám.

před 7 lety

Roman

47 příspěvků

Ano, špatně jsem to vyjádřila. Omlouvám se. Chci si vybrat jeden ostřící bod, mít možnost ho posunout, ale nechci manuálně ostřit. Aby foťák na ten jeden bod doostřil sám.

před 7 lety

Dobrý večer, měl jsem Nikon D 7100. Na těle z boku je přepínání na aut - man. zaosřování, ve středu tohoto přepínače je tlačítko, které když zmáčknete si zadním rolerem vyberete potřebné nastavení ostřících bodů. Po výběru jednoho ostřícího bodu si s ním můžete joistigem  hýbat dle potřeby... Snad je to co hledáte ...  S pozdravem Kasper R.

před 7 lety
Vkládat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.