Brand

Diskuse - Objektiv na krajinu a sport do 10 000 Kč, Canon

Radek

4 příspěvků

Ahoj, mám Canon 600D, ale nejsem spokojen se setovým objektivem 18-55 IS II. Pojedu na Zélend a chci mít kloudné fotky krajiny. Jaký objektiv byste doporučili? Může být použitý.

 

Dále, vzhledem k tomu, že jsem začátečník, podle jakých parametrů bych měl vybírat objektiv pro focení sportů jako je běh nebo cyklistika?

před 6 lety

Tomáš Málek

46 příspěvků

Ahoj, mám Canon 600D, ale nejsem spokojen se setovým objektivem 18-55 IS II. Pojedu na Zélend a chci mít kloudné fotky krajiny. Jaký objektiv byste doporučili? Může být použitý.

 

Dále, vzhledem k tomu, že jsem začátečník, podle jakých parametrů bych měl vybírat objektiv pro focení sportů jako je běh nebo cyklistika?

před 6 lety

Zdravím, na krajinu je pro Canon v cenové kategorii do 10 000 asi bezkonkurenční  EF-S 10-18mm f/4.5-5.6 IS STM. oprická kvalita je velmi slušná, má stabilzaci. Škoda jedině plastového bajonetu, ale vzhledem k ceně je to pochopitelné.

 

Na sport by byl chodný nějaký delší objektiv, ale tam je cena do 10 000 dost limitující.

před 6 lety

sladas

4173 příspěvků

Ahoj, mám Canon 600D, ale nejsem spokojen se setovým objektivem 18-55 IS II. Pojedu na Zélend a chci mít kloudné fotky krajiny. Jaký objektiv byste doporučili? Může být použitý.

 

Dále, vzhledem k tomu, že jsem začátečník, podle jakých parametrů bych měl vybírat objektiv pro focení sportů jako je běh nebo cyklistika?

před 6 lety
před 6 lety
Vkládat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.