Brand

Diskuse - Problém s vysutím blesku u Panasonic DMC-FC1000

Eva

2 příspěvků

Ahojlaughing,

 

mám fotoaparát  Panasonic DMC-FC1000 od prosince, teprve se sním vzájemně poznávám a v neděli jsem zjistila, že mi nejde vysunout blesk. Nevím, zda to je na reklamaci, nebo jsem mohla něco špatně nastavit?

 

Děkuji za radu.

 

Eva

před 3 lety

František

921 příspěvků

Ahoj Evo. Pokud máte zaplou automatiku na snímky zkuste přepnout fotoaparát do jiného režimu a poté zkuste zapnout blesk, nebo přepněte nastavení blesku na režim nuceného blesku...tak aby to blesklo za každých okolností. Manuál by Vám měl poradit jak.

F

před 3 lety

Eva

2 příspěvků

Ahoj Evo. Pokud máte zaplou automatiku na snímky zkuste přepnout fotoaparát do jiného režimu a poté zkuste zapnout blesk, nebo přepněte nastavení blesku na režim nuceného blesku...tak aby to blesklo za každých okolností. Manuál by Vám měl poradit jak.

F

před 3 lety

Děkuji za radu. Otočila jsem do jiného režimu (vzdálenějšího) a blesk šel již vysunout. Nevím co jsem před tím dělalafrown, ale myslím, že jsem také otáčela režimovým kolečkem a nic. Zkoušeli to i jiní a nic. A po Vaší radě to šlolaughing

před 3 lety

František

921 příspěvků

Hezký den.

Evo je to na mnohých modelech tak, že pokud máte nastaven nějaký režim expozice...tedy plnou automatiku ,nebo A ,  S , P , M....   a zároveň je nastaven režim blesku samotného v menu na automatické použití, tak dokud bude pro expozici dostatek světla tak blesk nejde ani ručně tlačítkem vysunout...obvykle se ozve cvaknutí a nic se nestane..... naopak když bude světla málo pak často blesk vyskakuje automaticky stále i když jej nepožadujete. Dobré je se podívat do manuálu jaké možnosti má blesk ( a poté je li přepnut na automatické použití, nebo je li zakázán, případně je li jeho použití přikázáno vždy.... Podle toho Vám bude reagovat při jednotlivých programech aparátu )

F

před 3 lety
Vkládat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.