Brand

Diskuse - Problém s vysutím blesku u Panasonic DMC-FC1000

Eva

2 příspěvků

Ahojlaughing,

mám fotoaparát  Panasonic DMC-FC1000 od prosince, teprve se sním vzájemně poznávám a v neděli jsem zjistila, že mi nejde vysunout blesk. Nevím, zda to je na reklamaci, nebo jsem mohla něco špatně nastavit?

Děkuji za radu.

Eva

před měsícem

František

916 příspěvků

Ahoj Evo. Pokud máte zaplou automatiku na snímky zkuste přepnout fotoaparát do jiného režimu a poté zkuste zapnout blesk, nebo přepněte nastavení blesku na režim nuceného blesku...tak aby to blesklo za každých okolností. Manuál by Vám měl poradit jak.

F

před měsícem

Eva

2 příspěvků

Ahoj Evo. Pokud máte zaplou automatiku na snímky zkuste přepnout fotoaparát do jiného režimu a poté zkuste zapnout blesk, nebo přepněte nastavení blesku na režim nuceného blesku...tak aby to blesklo za každých okolností. Manuál by Vám měl poradit jak.

F

před měsícem

Děkuji za radu. Otočila jsem do jiného režimu (vzdálenějšího) a blesk šel již vysunout. Nevím co jsem před tím dělalafrown, ale myslím, že jsem také otáčela režimovým kolečkem a nic. Zkoušeli to i jiní a nic. A po Vaší radě to šlolaughing

před 30 dny

František

916 příspěvků

Hezký den.

Evo je to na mnohých modelech tak, že pokud máte nastaven nějaký režim expozice...tedy plnou automatiku ,nebo A ,  S , P , M....   a zároveň je nastaven režim blesku samotného v menu na automatické použití, tak dokud bude pro expozici dostatek světla tak blesk nejde ani ručně tlačítkem vysunout...obvykle se ozve cvaknutí a nic se nestane..... naopak když bude světla málo pak často blesk vyskakuje automaticky stále i když jej nepožadujete. Dobré je se podívat do manuálu jaké možnosti má blesk ( a poté je li přepnut na automatické použití, nebo je li zakázán, případně je li jeho použití přikázáno vždy.... Podle toho Vám bude reagovat při jednotlivých programech aparátu )

F

před 29 dny
Vkládat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.