Brand

Diskuse - Spamy

Aleš

263 příspěvků

Proboha svatého, to tu není žádný správce, nebo admin, který by to spamování zarazil? 

Nebo když už se to zde dostane, tak to vyházet pryč? Co si o tomto fóru pomyslí případný

návštěvník, když u uvidí dvacet inzerátů na nějaké půjčky a nebo nějaké polské dřisty? 

Pravděpodobně tu žádný administrátor nezavítá, jak je rok dlouhý...

před 5 lety

sladas

4173 příspěvků

Ono  to již došlo tak daleko, že mi na můj email chodí tyto nabídky.

 Dobrý den,

halovaeva halovaeva Vám zaslal následující zprávu:

VÁŽNÁ A RYCHLEJŠÍ NABÍDKA FRANCIE MARTINIQUE GUADELOUPE TCHEC
Potřebujete úvěr, v případě nouze, na nákup projektu, půjčky nebo zaměstnance, jste uvízli v bance nebo zakázané banky. Nabízíme konkrétní online půjčky v krátkodobém, střednědobém a dlouhodobém horizontu až do 500 000? Měsíční splátka a sazba jsou pevně stanovené a liší se podle povahy, výše a délky trvání půjčky. Doba splácení od 12 měsíců do 150 měsíců nebo více. Dostupnost výše úvěru po dobu 3 dnů od podpisu smlouvy po obdržení vaší žádosti. Žádné skryté ustanovení. Důvěrnost je zajištěna, je to jednoduché, není mnoho důkazů, rychlé a 100% zaručené.

E-mail: halovaeva2@gmail.com

Vzkaz předal a pozdrav posílá.

Váš Fotorádce.cz

před 5 lety

František

921 příspěvků

Taky mi ten SPAM pije krev.... to by snad stálo za námahu na stránkách popracovat... způsobů jak ověřit před vložením zprávy nebo příspěvku automatem fyzickou osobu je dost. Současný stav je velmi nechutný... asi si vezmu půjčku.... ať to k něčemu je...

 

před 5 lety

Tomáš

10315 příspěvků

Ahoj všem, situace je taková, že zprvu jsem spam mazal ručně. Jeden po druhém. Každý den jich přibývají stovky. Takže mi to každý den zabralo asi tak hodinu času. Jen to promazat. Další den totéž. Bohužel nemám k dispozici administraci, která by mi umožnila to mazat dávkově, najednou.

 

Mluvil jsem s Lukášem, který Fotorádce kódoval, zda-li by byl schopný pro mě nějakou úpravu provést. Bohužel Lukáš už na Fotorádci se mnou nepracuje, má své zaměstnání, takže momentálně jsem vlastně tak trochu bez admina, který by znal a uměl kód, kterým je Fotorádce napsaný.

 

Právě jsem s Lukášem telefonoval a nárazově většinu spamů snad smazal, je v jednání to, aby do bazaru mohli vkládat inzeráty jen registrovaní uživatelé.

 

Chápu vaše rozhořčení, samotného mě to velmi mrzí. Vezměte prosím jen na vědomí, že momentálně mě stojí měsíční provoz Fotorádce asi 1600kč. To jde z mé kapsy, aniž by se mi to vrátilo...

před 5 lety

František

921 příspěvků

Ahoj Tome.

Je mi jasné, že Fotorádce je dílo daleko starší, než je moje účast na něm. O to více oceňuji, že se snažíš Tomáši tu situaci řešit, protože je v současné době ne - dobrá,  ale tento stav zase není nikterak dlouhý....tak je vidět i Tvá starost o "dílo"  Já sám nejsem nijak dlouho na Fotorádci členem fóra, ale právě díky diskuzi a dotazům příchozích na stránky jsem se mnohému mohl a musel naučit. A tak ač Ti moje podpora v této věci moc sama o sobě nemůže být pomocí, držím Tobě i nám všem používajíícím stránky Fotorádce palce, aby stránky byly zase tím, co od nich člověk očekává... stránkami s inspirací k práci, i místem, kde se fotograf může poradit s kolegy, když neví kudy kam...

Děkuju Ti za vše, co jsem se v tomto prostředí mohl naučit a kam mne to posunulo.

František

před 5 lety

František

921 příspěvků

apropo... možná by bylo částečné řešení i nějak přispívat a provoz stránek, byť by to byla dobrovolná věc, snad by se pár lidí z komunity našlo... ? Ale peníze kazí lidi....i webové stránky.. :-D tak je to zatím asi jen nápad....ale třebas Kenn Rockwell to nějak podobně za dobrovolný příspěvek má...ne ?  ;-)

před 5 lety

Tomáš

10315 příspěvků

Tak mám dobrou zprávu. Podařilo se Lukášovi změnit systém tak, že do bazaru mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. A já mohu skrz administraci databáze hromadně mazat případné spamy a nebo i blokovat uživatele.

 

Ono se to těžko vysvětluje... já jsem posledních asi 10 let věnoval vzdělávání všech kolem sebe a na sebe sama jsem se tak nějak vybodnul. Možná se vám to bude zdát úsměvné, ale letos jsem já jakožto fotograf byl poprvé na foto workshopu. Poprvé v životě :D   Fotorádce je teď už nějakou dobu v ústraní a ještě to chvilku potrvá, ale můj úmysl je zase začít přispívat hned ve chvíli, kdy sám sebe posunu tam, kam se chci posunout. Může to být ještě otázka pár měsíců a možná i třeba roku, nedokážu to zatím říct přesně, nicméně... už jenom z nostalgie se tu nic zavírat nebude :)  Zkusím minimalizovat náklady na provoz a pak by to mohlo být už únosné.

 

Všem moc děkuji za trpělivost a za to, že na Fotorádce i nadále občas zajdete, i když je tu nového obsahu jako not na buben. Děkuju.

před 5 lety

Aleš

263 příspěvků

Za mě držím palce a jistě bude lépe... :-)

před 5 lety

Tomáš

10315 příspěvků

Děkuju, určitě bude ;)

před 5 lety

sladas

4173 příspěvků

Tome, přeji ať nám fotopostiženým i jen začínajícím, Fotorádce dál slouží jako terapeutická oáza !!! 

před 5 lety

Tomáš

10315 příspěvků

Děkuju moc :)

před 5 lety

Stanislav Souček

4569 příspěvků

nabídnout rychlou a seriózní půjčku za 72 hodin

Potřebujete finanční prostředky pro svůj domov, své podnikání, nákup automobilu, kolo, vytvoření vlastního podnikání, osobní potřeby, své pochybnosti. Nabízím osobní půjčky od 50000 do 4500000 Kč s nominální úrokovou sazbou 3%, bez ohledu na výši. V žádosti o úvěr uveďte přesnou částku a datum splatnosti. Pro více informací nás prosím kontaktujte na následující adrese: thomaspoyridase@yahoo.com

před 5 lety

Tak tohle je už slušná drzost! Dotyčný zřejmě spoléhá na anonymitu!

před 5 lety

Tomáš

10315 příspěvků

To jsou šmejdi spojení s roboty, v tomto případě snad ani nelze  mluvit o lidských bytostech...

před 5 lety
Vkládat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.