Brand

Diskuse - Základní paramettry

jana

1 příspěvků

Dobrý den,

baví me focení a chci pořídit nejaký slušný fotoaparát.

Už jsem na nejaké koukala, ale abych se přiznala úplně se ve všem nevyznám a nechci kupovat tzv. zajíce v pytli. Tak se chci obrátit na Vás. Zajímali by mě základní parametry, které by měl fotoaparát splňovat aby se fotky z něj daly dále upravovat a používat.

Respektive zajímají mě parametry jednotlivých zařízení, jak moc co ovlivňují a od jaké hodnoty už se dá mluvit o kvalite a že se to za ty peoníze vyplatí a abych do toho více pronikla.

Předem mockrát dekuji

před 4 lety

STigre

164 příspěvků

Dobrý den,

baví me focení a chci pořídit nejaký slušný fotoaparát.

Už jsem na nejaké koukala, ale abych se přiznala úplně se ve všem nevyznám a nechci kupovat tzv. zajíce v pytli. Tak se chci obrátit na Vás. Zajímali by mě základní parametry, které by měl fotoaparát splňovat aby se fotky z něj daly dále upravovat a používat.

Respektive zajímají mě parametry jednotlivých zařízení, jak moc co ovlivňují a od jaké hodnoty už se dá mluvit o kvalite a že se to za ty peoníze vyplatí a abych do toho více pronikla.

Předem mockrát dekuji

před 4 lety

Zdravím, doporučoval bych podívat se třeba na tyhle články: https://www.fotoguru.cz/rubrika/jak-vybrat-fotoaparat/ a následně si ujasnit co chcete fotit a kolik jste ochotna do toho investovat. Upravovat a používat se dnes dají fotografie z jakéhokoliv foťáku i telefonu, a kvalita znamená pro každého něco jiného - záleží taky na tom, jestli chci dát fotku na web nebo přes celou stěnu obýváku. Až si tohle ujasníte, tak sem dejte dotaz znovu, na takovýhle všeobecný se nedá (v rozumném počtu písmenek) odpovědět.

Jarda

před 4 lety

sladas

4173 příspěvků

Čm jste fotila dosud?

před 4 lety
Vkládat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.