Brand

Diskuse - Zařízení na Timelapse

Maca

1 příspěvků

Dobrý den, chtěl bych se vás zkušených zde zeptat, jaké zařízení by jste mi doporučili na Timelapse videa. Dnes už to je schopný udělat kde jaký mobil ale chtěl bych něco na slušnější úrovni. Jedná se o Timelapse krajiny, hor, západy a východy slunce. Rád bych aby se sekvence fotek dala následně upravovat v programu (Zoner - HDR efekt a tak..). Přemýšlím i o akční kamerě kvůli jejím rozměrů. Četl jsem, že by to mělo být něco s elektronicou závěrkou. A samozřejmě za to nechci dát moc peněz :D Takový nějaký kompakt řekněme za 6 tisíc by si s tím měl poradit celkem přijatelně ne?

 

A ještě bych se chtěl zeptat, jaký  "nejlevnější" foťák dokáže dělat Timelapse noční oblohy (mléčná dráha, hvězdy), jak je to u těch profesionálních videí (např: https://www.youtube.com/watch?v=dp6V4CfGLu4 ). Vím, že už je to profesionální práce ale jen tak pro zajímavost by mě zajímalo za kolik peněz se k tomu dá v dnešní době přiblížit :) 

 

Děkuji všem za rady, moc se v tom nevyznám tak se omlouvám všem ktéré můj dotaz pohoršil. 

před 6 lety
Vkládat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.