Brand
Blog

Dopis z Betléma

Nejdřív jsem si myslel, že se jenom lehce zmíním v diskusi, ale pak jsem si vzpomněl na ty "rozpravy" na living fóru a protože nemůžeme podobným prázdným lebkám dát po vzoru Josefa Švejka přes držku, když nám plivou na podlahu, tak mě napadlo šoupnout svou myšlenku sem.

Konečně od toho tu taky Blog je, není-liž... Wink

Takže se teď taky trochu cítím, jako že konkrátně někomu potřebnému pomáhám. Není to jako poslat bezejmenou SMSku nebo pár peněz na "nějaké" neosobní konto. A to vůbec nemluvím o pocitech, jaké jste museli mít vy, kteří jste se s nimi setkali přímo.

Musím se současně přiznat, že mi to ze začátku trochu vadilo, že se nebude dělat jenom výstava na zvedání EGA, jak původně psala popi, že se mi zdálo, že se to "trochu přehání"

Ovšem teď mám podstatně jiné pocity a doufám, že naše snažení a hlavně všechna ta práce kolem toho (nebudu už znovu vychvalovat URT, bo by nám moc zpychli Laughing) vmete rukavici do tváří všem, kteří neudělali vůbec nic a nebo pomoci druhým dokonce škodí, či brání.

Pro upřesnění ! NEMÁM NA MYSLI TY, KTEŘÍ NEMŮŽOU A SAMI MAJÍ SVÝCH PROBLÉMŮ DOST !!!!

Závěrem: pokud si myslíte, že je dobře se k tomu taky vyjádřit... Wink

... juj to se mi ulevilo ...

Štítky:

Diskuse

Maryla

5.11.2009 17:52

Taky jsem dostala dopis z Betléma :) A taky mně to dojalo, tak že jsem ani nebyla schopna napsat smysluplnou odpověď :D Takže myslím že to byl skvělý nápad připojit k tomu masírováni ega charitu. Člověk aspoň ma trochu pocit, že to jeho focení je aspoň trošku k něčemu :)

Werdanan

5.11.2009 20:17

Souhlas

Jak už píše Maryla, také jsem z toho byl tak nějak zaskočený a upřímně, i docela dojatý. Vše co jsem do téhle výstavy dával jsem dělal pro dobrou věc a pro radost, nejenom svojí. Nenapadlo mě za to cokoliv chtít, ale ani očekávat, takže mě ten dopis o to víc těší a o to víc se pokusim přemluvit pár dalších lidí, aby semnou na tu výstavu ještě zajeli a snad si i něco koupili... ;)

Akrodif

6.11.2009 12:21

Na tu diskusi ...

... na living fóru jsem taky nakoukla a nějak jsem nechápala, o co jde - hlavně si tím ten pěkný pocit z výstavy nenechte nikdo zkazit, to za to nestojí :-) Mě to s těmi dětmi a dárečky přišlo jako neočekávaný bonus navíc - za á radost z vlastních fotek visísích na zdi mezi fotkami vás ostatních a za bé ještě radost z toho, že ta výstava snad dělá radost i dalším, nevystavujícím a doufám i nějaký ten užitek bude :-)

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen.

Další články z kategorie Fotoakce

Všechny články kategorie

Festival svatebních fotografů už jen za 2 týdny

Již za dva týdny, konkrétně 21.3., začíná Festival svatebních fotografů. Jedná se o "velkou událost" pro všechny svatební…

6.3.2018

Tomáš

FOTOEXPO 2017 – ocitnete se ve zcela odlišných krajinách

Máme pro vás další stručnou pozvánku na FOTOEXPO s výčtem zajímavých akcí i přednášejících.

2.10.2017

Tomáš

FOTOEXPO 2017: veletrh a festival současné fotografie

Přijďte si zafotit, načerpat aktuální trendy, rozšířit si obzory, získat nové kontakty či se pobavit na pátý ročník veletrhu a…

5.9.2017

Tomáš

Zveme vás na Fotoškoda Fest

Příští týden, a to 28.5. - 4.6., proběhne oblíbená akce pro všechny fotografy - Fotoškoda Fest. Je to fotografický festival s…

20.5.2016

Tomáš

Zveme vás na výstavu: Steve McCurry v Brně

Afghánská dívka se zeleně zářivýma očima – tento snímek už v 80. letech obletěl svět. Pořídil ho reportážní fotograf a…

9.5.2016

Tomáš

Zveme vás na setkání svatebních fotografů FOR-UM

Pokud vás zajímá téma svatební fotografie nebo již svatby dokonce fotíte, mohla by vás zaujmout velmi zajímavá akce. A to setkání…

7.3.2016

Tomáš