Brand

Dvojité schodiště

Vlastimil Modr

63.4 %

Zhlédnutí1001

Líbí se2

Oblíbená0

Popis fotografie

Publikováno: 2.2.2009

Nouzové schodiště na moderní průmyslové hale.Zajímalo mě,jak by vypadalo v trochu okázalejším pojetí,z dob starých mistrovských slohů.A tak jsem mu trochu pomohl...

Kategorie: Ostatní

Další fotografie autora Vlastimil Modr

Diskuse

archetto

3.2.2009 12:44

:-x za splnění "úkolu". Líbí se mi symetričnost, barevnost jednotlivých prvků, vzory na povrchu materiálu. Prostě - dobrá. Jen asi ten spodek s trávou. Něco mi na něm nesedí :?: Možná sis s tím také lámal hlavu, nevím, co poradit.

vojta

3.2.2009 12:59

Taky za splneni :-x libi se mi tam geometricnost, ale taky mi tam neco nesedi, neni to ono, hrozne mi to taha oci, nedokazu se na to moc dlouho divat. Ten spodek by zaslouzil jeste nejak vylepsit ;-) Jinak se mi to docela libi

popi

3.2.2009 13:45

:-x za nápad a splnění úkolu. Vím, co mi tam nesedí, to šrafování. Původně tam ty proužky asi nebyly, nebo byly jinak. teď to tahá oči.

Mary

3.2.2009 14:32

Achich, já si dovolím teda napsat kritiku... mně se nelíbí, že je to v počítači dodaná druhá zrcadlová půlka obrázku a ve skutečnosti je to normální šroubovice schodiště (tedy tak to chápu z popisu i slova "fotomontáž" v klíčových slovech, pokud to chápu špatně, omlouvám se). Vypadá to dobře, to jo (ovšem taky divně), ale já bych tedy chtěla vyfotit něco symetrického v reálu, ne tomu takhle pomoci v počítači.

Maryla

3.2.2009 14:37

mně by docela zajímalo, jak to vypadá ve skutečnosti. Schody asi jsou docela symetrické i bez úprav? Ale zajímavé to je, to jo

Vlastimil Modr

4.2.2009 00:43

Předně chci všem poděkovat za hodnocení a názor.Souhlasím s tou zelenou,mě se taky moc nelíbí :lol: ,ale byl to záměr,jak snímek trochu zjemnit,má představovat jakože koberec k těm schodům...Jináč d) je správně (vyhrává Mary),je to jen zrcadlově přeložené,původní proužkovaná stěna je vidět v levém horním rohu,nic přidáno.Ještě jednou díky,rád dělám fotky,co vyvolávají pocit,i negativní ... :-)

Dana Langrová

7.2.2009 09:22

Taky jsem uvažovala nad takovou nějakou symetrii...hezké..nápadité... :-x je to těžké téma.... :cry: taky se s tím peru... :-)

Vlastimil Modr

8.2.2009 00:44

pro Marylu - klasická šroubovice.Originál vypadá pocitově jako...schody,nahoru a dolů,nic víc.Takže zkouším,experimentuju,učím se a smekám nad vašimi nápady a umem.Hlavně tedy ten portrét,hm..,to je podle mého laického názoru umění... ;-)
Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen.

Sdílení fotografie

Fotografii má v oblíbených 0 lidí