Brand

Dynamický lifestyle portrét v podání Petra Klempy

Petrovy fotografie jsou známé svou dynamikou, přirozenými emocemi, ale také prostředím, které jeho portréty jako takové podtrhuje. Často využívá širokoúhlá ohniska a díky tomu do fotografie ve spojení se svým postprocessem vkládá zcela jedinečný podpis.

Cíl a obsah kurzu - co se naučíte

Na kurzu se naučíte nejen pracovat s modelkou, ale také se dovíte, že portrét není jen o ní, ale také o prostředí, do kterého ji vsadíte. Petr vás provede focením v přirozeném světle bez nutnosti využití žádných dalších umělých svítidel, předvede své vlastní techniky fotografování v pohyblivé scéně pro zachycení nejpřirozenějších emocí a na závěr předvede základní techniky postprocessu. Po celou dobu kurzu bude k dispozici nejnovější technika Fujifilm zdarma k vyzkoušení.

Program kurzu

Veškeré informace jsou uvedeny v popisu. 

Pro koho je kurz určen

Všem nadšencům pro moderní pojetí fotografie formou momentek a dynamických portrétů, které denně vídáme na sociálních sítích a ve světě. Účastníci by měli mít základní povědomí o ovládání svého fotoaparátu a práci s expozičními hodnotami (čas/clona/ISO).

Doporučená fotovýbava

Doporučujeme širokoúhlé, světelné objektivy. V případě, že jimi nedosponujete, nezoufejte - na kurzu bude k dispozici nejnovější technika Fujifilm, se kterou Petr pracuje, k vypůjčení zcela zdarma.

Proč právě náš kurz

Na kurzu bude možné vyzkoušet techniku FUJIFILM. 

Termíny a cena

Cena kurzu: 1 690 Kč

Rádi zodpovíme Vaše dotazy

Petr Klempa, 775994445, info@afop.cz

Nikdo zatím nehodnotil. Buďte první!

Diskuse

Nikdo zatím nenapsal žádný komentář. Buďte první!
Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen.

Sdílení

Lektoři kurzu

Petr Klempa

info@afop.cz

Říká se, že fotografie o autorovi vždy mnoho prozradí a u lifestyle fotografie, které se Petr věnuje, to platí dvojnásob. Protože vyhledává dobrodružství, zbožňuje poznávání nových míst, lidí a zážitků, jeho fotografie jeden velký dokument plný momentek a různých příběhů z jeho nejbližšího okolí. Zachycuje atmosféru takovou jaká je a díky tomu jsou jeho fotografie přirozené, plné emocí a dynamiky, kterou tolik vyhledává. Krom vlastní fotografické tvorby věnuje i společnosti Fujifilm, kde zaujímá místo v českém týmu jako specialista na techniku X series ve vedení projektu X-perience Academy a tak jej můžete potkat na různých akcích a workshopech po celé republice.