Brand

Foto make-up pro fotografy

aneb vizážistické minimum.

Chcete umět nalíčit modelku i normální ženu? Naučte se univerzální zkrášlující make-up, díky kterému nebudete trávit zbytečné hodiny postprodukcí.

Cíl a obsah kurzu - co se naučíte

Chcete umět nalíčit modelku i normální ženu? Naučte se univerzální zkrášlující make-up, díky kterému nebudete trávit zbytečné hodiny postprodukcí. Kurz obsahuje dvě hodiny výkladu a praktické ukázky jak pomocí návodných linií v obličeji nalíčit jakoukoliv tvář jako profesionál. Následují dvě hodiny tréninku na modelkách pod vedením lektorky, kde se naučíte vystačit si s vaším make-up kitem, případně se dozvíte, jaké naprosté minimum materiálu potřebujete.

Program kurzu

Během čtyř hodin se naučíte základy profesionálního foto make-upu. Rozlišíte, co je jednodušší nalíčit na modelce a co upravit v postprodukci. Budete schopni vystačit si na place sami a v případě spolupráce s vizážistkou dohlédnout na její práci.

Pro koho je kurz určen

Workshop je určen pro začínající i pokročilé fotografy, kteří se nechtějí spoléhat jen na služby profesionálních vizážistek.

Doporučená fotovýbava

Na druhou dvouhodinovku si pozvěte vlastní modelku nebo osobu, kterou nejčastěji fotíte. Jde o praktickou část, kde budete dělat make-up osobě, co nejbližší vaším typickým zákazníkům. Pokud tedy nejčastšji fotíte modelky, tak si pozvěte modelku, pokud přirozené ženy, tak ženu přirozeného vzhledu. S sebou si vemte vlastní make-upy a líčidla, která běžně používáte. Lektorka vás naučí pracovat s tím, co máte, zbytek na místě zapůjčí.

Proč právě náš kurz

Workshop je jedinečný tím, že lektorka je sama jak vizážistka, tak fotografka denně pracující ve photoshopu. Dokáže proto nabídnout velmi praktický koncept líčení s vhledem fotografa.

Termíny a cena

Cena kurzu: 1 990 Kč

Rádi zodpovíme Vaše dotazy

Ariana Bernard, 775994445, info@afop.cz

Nikdo zatím nehodnotil. Buďte první!

Diskuse

Nikdo zatím nenapsal žádný komentář. Buďte první!
Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen.

Sdílení

Lektoři kurzu

Ariana Bernard

info@afop.cz

Ariana Bernard je vizážistka, fotografka a lektorka. Vizážistiku studovala v Makeup Atelier Paris, učila se u nejlepších makeup artistů v zahraničí i Čechách. V líčení se specializuje na fotomakeup, svatební makeup a proměny “obyčejných” žen. Věnuje se školení budoucích vizážistů i normálních žen. Píše odborné články pro časopisy i pro širokou veřejnost na svém beauty blogu. V roce 2016 se začala věnovat portrétní fotografii a postprodukci. Pracuje na volné noze, nespolupracuje s žádnou značkou, aby se nemusela omezovat ve svojí tvorbě. Osobní stránky lektora: www.arianabeauty.com