Brand

Fotoexpo 2013 a soutěž o vstupenky zdarma

pozvanka_2013.jpgBlíží se fotografický festival a veletrh Fotoexpo 2013, a tak pro vás máme nejen praktické informace o této události, ale i soutěž o vstupenky zdarma.

Jedná se o první ročník festivalu současné fotografie, který se uskuteční 19. října v sedmi lokacích v pražských Holešovicích. Více o akci samotné a soutěži v tomto článku.

Praktické informace o Fotoexpo 2013

První ročník veletrhu Fotoexpo se uskuteční celkem v sedmi lokacích v pražských Holešovicích: v prostorách La Fabrika, Rock Opera, populárním tanečním klubu  Mecca, v hotelu Extol Inn, v ExpoGalerii, v Molo 22 a obchodním zázemí Megapixelu.

Návštěvíci si budou moci prohlédnout a ozkoušet nejnovější foto techniku, navštívit ateliér s profesionálními světly, zúčastnit se workshopů či bodypaintingu, a potkat mnoho osobností ze světa fotografie (Ladislav Kamarád, Martin Stranka, Dan Bárta, Jan Pohribný, Ibra Ibrahimovič, Vladimír Brunton, Jiří Turek, Ondřej Neff a další).

Připraveny jsou i zcela nové lahůdky jako např. velkolepá slideshow světového guru Instagramové fotografie Jiřího Šiftaře, který dlouhodobě působí v Londýně či jedinečný výběr fotografií "Best of Week of Life" projektu Adolfa Ziky. Kromě klasiků se představí též mladší autoři a studenti uměleckých škol v sekci FotoFresh, kteří ovšem svojí osobitou a často provokativní tvorbou patří mezi to nejlepší, co současné fotografické trendy nabízí.

Pro různorodé cílové skupiny z řad návštěvníků veletrhu FOTOEXPO je připraveno několik soutěží. Vedle slavnostního předávání ocenění za celoživotní přínos v oboru fotografie „ZLATÝ FOTON“, se uskuteční soutěž určená mladým dívkám se zkušenostmi s komerčním či uměleckým fotografováním, charizmatickou tváří a tvůrčím nadáním „MISS FOTOEXPO“. Vystižení tématu, nápaditost, originalita a technické zpracování jsou hlavní kritéria hodnocení soutěže FOTOEXPO MARATON. Konkrétní soutěžní témata snímků budou vyhlášeny na startu FOTOEXPO MARATON, kde se soutěžící seznámí i s dalšími podrobnostmi tohoto pětihodinového soutěžního klání.

Vstupenky na veletrh je možné zakoupit v předprodejní síti Ticketstream nebo před začátkem veletrhu v místě konání.  Cena vstupenky je 450kč v předprodeji a 600kč na místě (jedna vstupenka platí na veškerý program). Více informací najdete na stránkách veletrhu FOTO EXPO www.fotoexpo.cz nebo na facebooku Fotoexpo Praha.

Soutěž o vstupenky zdarma

Ve spolupráci s pořadatelem této zajímavé události jsme pro vás připravili soutěž o 5 vstupenek (v hodnotě celkem 3 000kč) zdarma.

Princip soutěže je snadný: prvních 5 čtenářů, kteří správně zodpoví soutěžní otázku, získávají vstupenku zdarma. Na soutěžní otázku se odpovídá v komentářích níže pod tímto článkem.

Soutěžní otázka zní: Která osobnost se ujme zahájení programu v RockOpeře? (malá nápověda: odpověď hledejte na webu fotoexpo.cz)

Výhercům bude vstupenka zaslána organizátorem Fotoexpo poštou na jimi udanou adresu. Jeden soutěžící může vyhrát maximálně jednu vstupenku.

Štítky: fotosetkání

Diskuse

Číža

1.10.2013 12:00

Odpoved

Ondřej Neff

Lucie

1.10.2013 12:00

Ondřej Neff :) Mějte se všichni moc krásně!!!!

Michaela Nohejlová

1.10.2013 12:00

Soutěž

Ondřej Neff

Rostislav Smolej

1.10.2013 12:01

Ondřej Neff prosím pěkně to bude :))

vendakolar

1.10.2013 12:03

soutěž

Ondřej Neff

vendakolar

1.10.2013 12:03

soutěž

Ondřej Neff

Doktorzet

1.10.2013 12:05

soutěž

Ondřej Neff

Ladislav Sýkora

1.10.2013 12:55

soutěž

Ondřej Neff

Tomáš

1.10.2013 13:26

Tak to vypadá že již výherce máme, takže moc všem děkuji za účast. Prvním pěti se ozveme brzy na e-mail ohledně adresy k zaslání vstupenky.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen.

Další články z kategorie Ostatní

Všechny články kategorie

Urychlí pandemie likvidaci full-time fotografů?

Jestli se někteří fotografové dostali poslední dva roky do problémů kvůli saturaci trhu, co provede s jejich podnikáním současná…

16.3.2020

Tomáš

Jak se vyhnout napadení žralokem nejen při focení?

Řada z vás se mě po fatálním napadení turisty v Marsa Alam ptala, co dělat, když pod vodou při focení, šnorchlování nebo potápění…

16.8.2018

Václav

Jak odevzdáváte své fotografie?

Fotografie se stala nejen zábavou, ale i (vedlejší) prací pro mnoho fotografů. A tak se vcelku často diskutuje otázka - jakým…

4.5.2017

Tomáš

Jak na ostré fotky: 5 tipů pro začínající fotografy

Nezáleží na tom, jestli jste si koupili svoji první zrcadlovku značky Nikon, Canon či Pentax – i tyto skvělé aparáty dokážou…

17.3.2017

Redakce Fotorádce.cz

Otázka pro fotografy: nová výbava nebo vzdělávání?

Krásné fotky - to je něco, co by chtěl asi každý amatér i profesionální fotograf. Otázkou do pranice je - jak něčeho takového…

7.3.2017

Tomáš

Nestaňte se otrokem svého fotoaparátu

Poslední dobou jsem až příliš často svědkem zarážejícího jevu. Všichni všechno fotí, natáčí, ale málokdo se opravdu dívá kolem…

8.6.2016

Tomáš