Brand

Sportovní fotografie

Poslední dobou to sportem kolem náš žije. Je jedno, jestli je to běh, fotbal nebo jiná aktivita, kterou vy nebo vaši blízcí děláte. Ale už jste zkoušeli takovou pěknou sportovní fotografii udělat? Víte, jak zamezit rozmazání fotografované osoby při pohybu pokud to není úmysl?

Cíl a obsah kurzu - co se naučíte

Cílem je porozumět zákoutím tohoto specifického fotografického žánru. Pochopit proč je pro nás sportovec tak důležitý. Naučit se pracovat s různým světlem (přirozené, zábleskové a jejich kombinace) a umět využít nejlepší variantu. Podívat se na to co je to sekvence, jak a proč se dělá.

Program kurzu

Kromě potřebné teorie potřebné k tomuto specifickému fotografickému žánru, si výjdeme i na vzduch a vyzkoušíme si to na vlastní kůži.

Pro koho je kurz určen

Kurz je určen všem, kdo by si chtěli vyzkoušet, jak se fotí sport. Nejde jen o extrémní sporty, protože znalosti, které vám předám, jdou uplatnit u všech fotografických žánrů. I když si vysvětlíme vše co je potřeba, musíte být vybaveni základními znalostmi expozice (čas závěrky, clona a ISO), aby jsme na nich mohli stavět.

Doporučená fotovýbava

Vlastní fotoaparát. 

Proč právě náš kurz

Zapomeňte na nudné focení. 

Termíny a cena

Cena kurzu: 1 490 Kč

Rádi zodpovíme Vaše dotazy

Lukáš Oujeský, 775994445, info@afop.cz

Nikdo zatím nehodnotil. Buďte první!

Diskuse

Nikdo zatím nenapsal žádný komentář. Buďte první!
Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen.

Sdílení

Lektoři kurzu

Lukáš Oujeský

info@afop.cz

Velká osobnost, které je všude kolem vás plno. Nemá iluze o světě, a tak k němu i přistupuje. Nemá čas ztrácet čas, a tak brzy zjistítě, že i takto vnímá fotografii. Je až neuvěřitelné, jak rychle dokáže najít to správné světlo a správný úhel, aby pak jen zmáčkl spoušť a řekl: „Hotovo.“ U Lukáše je naprosto samozřejmá profesionálně odvedená práce a je radost ho při ní pozorovat. V jeho přítomnosti budete mít pocit, že není nic jednoduššího než fotit. Jeho fotografická dráha začala před 9 lety, kdy fotil hlavně skaty a kola. V současné době pracuje na ojedinělém projektu pro Redbull.