Brand

Fotografování tance

Energie, dynamika, vášeň – tohle všechno a mnohem více, může člověk najít v tanci. Tanec může být drsný, tvrdý a nekompromisní, stejně tak jako lehký, citlivý a ladný. Obě tyto „polohy“ společně zachytíme na fotografiích v našem společném workshopu. 

Cíl a obsah kurzu - co se naučíte

Vysvětlíme si, jak k oběma sférám tance přistupovat, jak dát vyniknout energickému a rychlému tanci breakdance a vytvořit pomocí zábleskových světel jedinečnou atmosféru z které bude přímo sršet napětí, ale také jak si nasvítit křehkou baletku, která vás nepřekvapí pouze svými ladnými pohyby, ale i svými neuvěřitelnými rozsahy.

Program kurzu

K dispozici budou dva tanečníci - respektive tanečnice a tanečník. Prakticky si ukážeme rozdíl mezi ženským a mužským podáním pohybu. 

Pro koho je kurz určen

Kurz je určen nejen fotografům s ambicemi fotografie tance, ale i ostatním, kteří by se chtěli naučit zachytit pohyb. 

Doporučená fotovýbava

Na kurz není nutná žádná speciální výbava. Vše bude k dispozici. 

Proč právě náš kurz

Celý workshop bude probíhat v prostorném ateliéru, kde bude spousta místa jak si konkrétní scény zkusit nafotit, tak i probrat s lektorem výstupy a poradit o možné postprodukci apod.

Termíny a cena

Cena kurzu: 1 490 Kč

Rádi zodpovíme Vaše dotazy

Jan Pelikán, 775994445, info@afop.cz

Nikdo zatím nehodnotil. Buďte první!

Diskuse

Nikdo zatím nenapsal žádný komentář. Buďte první!
Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen.

Sdílení

Lektoři kurzu

Jan Pelikán

info@afop.cz

Honza je mladý fotograf původem z Pardubic, zaměřující se na práci v komerční sféře fotografie. Za sebou má spolupráce s velkými značkami jako jsou Pepsi, L’Oréal, Reebok, Red Bull, Becherovka Original a spousta dalších. Ve své volné tvorbě se rád vrací ke kořenům a další velké vášni a tou jsou adrenalinové sporty jako je skateboarding, snowboarding apod.