Brand

Fotografujeme děti aneb portrétní fotografie pro každého

Dokonalý portrét nemusí vzniknout jen v ateliéru za pomoci drahého ateliérového vybavení. Pouze stačí vědět jak na to.

Cíl a obsah kurzu - co se naučíte

Obsahem kurzu je množství užitečných rad a tipů pro práci s cenově dostupnou technikou v přirozeném prostředí a improvizovaném domácím studiu. Lektorovy cenné zkušenosti si také na místě vyzkoušíte i za přítomnosti krásné modelky.

Program kurzu

Lektor Kamil Rodinger Vás přesvědčí, že důležitější, než vlastnit drahou fototechniku, je mít tu svou zcela pod kontrolu a osvojit si pár jednoduchých technických vědomostí. Fotograf by měl umět světlo přizpůsobit svým představám a potřebám. A neméně důležitý je také vhodně zvolený úhel pohledu, póza a správné nastavení fotoaparátu. Po absolvování kurzu proto pro vás už nebude problém vytvářit působivý portrét vašich blízkých a přátel, či zaznamenat prchavé okamžiky a proměny drahé ratolesti!

Pro koho je kurz určen

Kurz je určen všem příznivcům fotografie, kteří se chtějí zdokonalit v pořizování portrétních fotografií. Je koncipován jak pro začátečníky, tak pro mírně pokročilé.

Doporučená fotovýbava

Vlastní fotoaparát libovolné značky a úrovně. Případně stativ a externí blesk (nejsou podmínkou).

Proč právě náš kurz

Tento kurz je vhodný pro fotografy, kteří u své práce nechtějí používat drahé fotografické vzdělání. 

Termíny a cena

Cena kurzu: 1 990 Kč

Rádi zodpovíme Vaše dotazy

Rodinger Kamil, 775994445, info@afop.cz

Nikdo zatím nehodnotil. Buďte první!

Diskuse

Nikdo zatím nenapsal žádný komentář. Buďte první!
Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen.

Sdílení

Lektoři kurzu

Rodinger Kamil

info@afop.cz

Lektor Kamil Rodinger je absolventem Střední průmyslové školy grafické – obor užitá fotografie. Po jejím dokončení pracoval osm let jako fotoreportér v týdeníku a tiskové agentuře. Od roku 1990 – s výjimkou let 2001 až 2003, kdy působil jako obrazový redaktor v televizi Nova – pracuje jako nezávislý fotograf. Více info o lektorovi: http://afop.cz/lektori/kamil-rodinger/