Brand

Lifestylová produktová fotografie

Propadli jste fotografování produktů pro vlastní nebo obchodní účely a zajímá vás tajemství ukryté za úspěšnou fotografií? Chtěli byste takové fotky mít i vy a být si v tomto ohledu soběstační?

Cíl a obsah kurzu - co se naučíte

Propadli jste fotografování produktů pro vlastní nebo obchodní účely a zajímá vás tajemství ukryté za úspěšnou fotografií? Chtěli byste takové fotky mít i vy a být si v tomto ohledu soběstační? Tenhle hodně praktický workshop je určený právě vám, kteří již víte, jak se poprat s fotoaparátem, ale stále řešíte samotný obsah.

Program kurzu

Prozradíme vám, jak se skamarádit s vaším fotoaparátem, jak správně aranžovat fotky a podíváme se pod pokličku základních úprav fotek a oblíbených presetů. Ukážeme vám, jak si s daným technickým prostředím poradit a jak se poprat s přirozeným světlem za jakékoliv denní doby.

Pro koho je kurz určen

Kurz je určen všem nadšencům produktové fotografie, kterým nestačí jen teoretické znalosti, blogerům, kteří stále tápou, jak udělat cool fotky, ale také všem, kteří by se rádi stali samostatnými i v tvorbě obsahu a načerpali inspiraci..

Doporučená fotovýbava

Jakýkoliv fotoaparát.

Proč právě náš kurz

Zažijte u fotografování zábavu. Ne nudnou teoretickou přednášku. 

Termíny a cena

Cena kurzu: 1 490 Kč

Rádi zodpovíme Vaše dotazy

Evey Taylor, 775994445, info@afop.cz

Nikdo zatím nehodnotil. Buďte první!

Diskuse

Nikdo zatím nenapsal žádný komentář. Buďte první!
Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen.

Sdílení

Lektoři kurzu

Evey Taylor

info@afop.cz

Evey Taylor je česká fotografka, která se převážně věnuje čenobílé fotografii. Fotografii se věnuje již několik let. Nejdříve jako nadšený amatér, v posledních letech čím dál více po pracovní stránce. Prošla několika speciálními kurzy – Analogová fotografie na S.M.T. v Plzni, Plenér fotografie a Atelirová fotografie v rámci ArtCamu Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara v Plzni či workshop zaměřený na černobílou portrétní fotografii s Igoram Adlerem v Brně. Od roku 2013 je součástí DI teamu Sony CZ/SK. Během roku 2016 několikrát úzce spolupracovala s Carl Zeiss Camera Lenses CZ – např. byla jedním z oficiálních fotografů festivalu Signal v Praze. Osobní stránky lektora: https://eveytaylor.com