Brand

Instagram jako business platforma

Instagram je v ČR silným marketingovým nástrojem. Pracovat s ním se rozhodly nejen celebrity, ale i významné firmy a značky. Naučte se od lektorky, která s touto sítí profesionálně pracuje od jejích počátků, jak plně využít její potenciál, aby naplňovala komunikační i obchodní cíle vaší značky.

Cíl a obsah kurzu - co se naučíte

Cílem kurzu je naučit jeho účastníky, jak síť využít na maximum. Ukážeme si, jak spravují své profily úspěšní influenceři, velké společnosti i zajímavé brandy, jak využít potenciál úspěšných blogerů a influencerů, jak obsah tvořit, jak získat pozornost u relevantní cílové skupiny a jak s účtem dlouhodobě pracovat tak, aby rostl a vyvolával zajímavý engagement u CS. Naučíme se pracovat s Instagram Ads a jak Instagram měřit. Součástí kurzu je i rozbor významných instagramových case studies.

Program kurzu

Nejdříve se podíváme na to, co řadí úspěšné instagramisty mezi úspěšné a postupně přejdeme k tomu, jak naopak zapůsobit na naši cílovou skupinu. 

Pro koho je kurz určen

Zejména marketingovým pracovníkům, social media managerům, podnikatelům a živnostníkům, umělcům a freelancerům, zkrátka všem, kteří chtějí využít potenciál sociálních sítí a své značky naplno a správně.

Doporučená fotovýbava

Na tento kurz není nutné žádné vybavení. Přijďte s hlavou otevřenou a se svými dotazy, pro které bude na kruzu prostor.

Proč právě náš kurz

Chcete-li konečně pořádně rozvinout své marketingové aktivity na Instagramu a dát svému profilu patřičný "vzhled".

Termíny a cena

Cena kurzu: 1 990 Kč

Rádi zodpovíme Vaše dotazy

Martina Votrubová, 775994445, info@afop.cz

Nikdo zatím nehodnotil. Buďte první!

Diskuse

Nikdo zatím nenapsal žádný komentář. Buďte první!
Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen.

Sdílení

Lektoři kurzu

Martina Votrubová

info@afop.cz

Vášnivá instagramistka, která se prací s touto sociální sítí živí ve světe online marketingu. Spravuje instagramové účty značkám jako je Milka, Aperol Spritz či Vodafone. Vystudovala obor Marketingová komunikace a PR na Univerzitě Karlově. Instagram je její denní chléb jak v práci tak v osobním životě, na svém soukromém účtu se soustředí na landscape fotografii a cestování. Více info na: http://afop.cz/lektori/martina-votrubova/