Brand

Jak být úspěšný na instagramu nejen díky fotkám

Na kurzu se dozvíte, jak správně fotografovat pro instagram, jak pracovat s komunitou a jak vybudovat úspěšný profil s tisíci followers za několik měsíců.

Cíl a obsah kurzu - co se naučíte

Tento kurz vám přiblíží nejen jak správně pro Instagram fotit a upravovat fotky, ale také jak dostat své fotografie k těm správným lidem a jak získávat followers. Dozvíte se také, jak s ní pracují instagramoví profesionálové. Součástí kurzu je i praktická část: fotografování a úprava fotek.

Program kurzu

Cílem kurzu je seznámit jeho účastníky s úspěšnými instagramovými účty, vzít si z jejich vedení ponaučení a inspiraci. Kurz by měl své účastníky navést k tomu, jakým směrem by se jejich instagramový účet měl ubírat, jak fotky editovat, vše tak, aby to byla úspěšná vizitka profesionálního i volnočasového fotografa. Součástí kurzu je praktická část, kdy si zkusíme fotit produktovou/detailní fotografii, portrét a při dobrém počasí i landscape či venkovní záběry.

Pro koho je kurz určen

Profesionálům, kteří chtějí Instagram použít jako svoji vizitku, ale i milovníkům fotografie, kteří chtějí být na Instagramu úspěšní pro své vlastní potěšení, případně jej chtějí použít jako doplněk svého jiného úspěšného kanálu jako je blog nebo youtube kanál.

Doporučená fotovýbava

Vlastní smart telefon (variace objektivů vítány) či mobilní telefon s nainstalovanou aplikací VSCO.

Proč právě náš kurz

Stále stoupající zájem o Instagram vede uživatele k tomu, aby svůj IG účet spravovali kvalitně a měli dostatečný počet vlastních sledujících. 

Termíny a cena

Cena kurzu: 990 Kč

Rádi zodpovíme Vaše dotazy

Martina Votrubová, 775994445, info@afop.cz

Nikdo zatím nehodnotil. Buďte první!

Diskuse

Nikdo zatím nenapsal žádný komentář. Buďte první!
Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen.

Sdílení

Lektoři kurzu

Martina Votrubová

info@afop.cz

Vášnivá instagramistka, která se prací s touto sociální sítí živí ve světe online marketingu. Spravuje instagramové účty značkám jako je Milka, Aperol Spritz či Vodafone. Vystudovala obor Marketingová komunikace a PR na Univerzitě Karlově. Instagram je její denní chléb jak v práci tak v osobním životě, na svém soukromém účtu se soustředí na landscape fotografii a cestování. Více info na: http://afop.cz/lektori/martina-votrubova/