Brand

Jarní Broumovsko - INTENZIVNÍ JEDNODENNÍ FOTOGRAFICKÝ KURZ (24. dubna 2018)

Rád bych vás pozval do opravdového, i když trochu opomíjeného ráje fotografů krajinářů – do oblasti Broumovska – na intenzivní jednodenní FOTOGRAFICKÝ KURZ zaměřený na DENNÍ (PANORAMATICKÉ) FOTOGRAFIE KRAJINY.

 

Cíl a obsah kurzu - co se naučíte

Tento fotokurz si klade za cíl nafotit nejkrásnější části Broumovska a zároveň předat kurzistům know-how, které potřebují k nafocení denních fotografií (zejména panoramatických, ale i běžných „oneshotů“) podle jejich představ. Broumovsko je neprávem fotograficky poměrně opomíjeno. Přesto nabízí nespočet fotogenických míst a pro krajináře představuje „zlatý důl“. Ať už se jedná o komplex Adršpašsko-teplických skal, Broumovské stěny, stolové hory v blízkém Polsku nebo pohraniční hřebeny na česko-polské hranici. Výhodou je rovněž relativně snadná dostupnost většiny míst nevyžadující sportovní výkony.

 

Každý účastník fotoexpedice získá poukaz na 20% SLEVU na výrobky exkluzivní české outdoorové značky TILAK.

Program kurzu

• sraz účastníků

 

• seznámení s programem a jeho upřesnění ve vazbě na aktuální počasí

 

• fotografování v terénu

 

• interaktivní přednášky v terénu

 

• diskuse, dotazy

Pro koho je kurz určen

Fotografický kurz je určen pro fotografy zajímající se o krajinářskou fotografii. Nezáleží na tom, zda jste pokročilí krajináři nebo s fotografováním teprve začínáte. Na kurzu se seznámíte s novými technikami a přístupem k fotografování krajiny se zaměřením převážně na tvorbu jedno a víceřadých velkoformátových panoramatických fotografií. To vše doplněné o metodu expozičního bracketingu, naučíte se pokročilé exponometrii, pravidlům ostření u panoramatických fotografií, kompoziční výstavbě fotografie atd.

Doporučená fotovýbava

Ideálně digitální zrcadlovka s jedním či více objektivy, stativ, výhodou je kabelová spoušť. Nezapomeňte kvalitní oblečení a pevnou obuv (event. návleky.

Proč právě náš kurz

Proč právě tento kurz


Začínáte s krajinářskou fotografií? Již se krajinářské fotografii věnujete, ale pořád to není ono? Chcete se naučit fotit panoramatické fotografie, hledáte možnosti zdokonalení kompoziční výstavby vašich fotografií? Máte problémy se správným nastavením expozice či se chcete seznámit s metodou expozičního bracketingu? Hledáte možnosti, jak zlepšit vaše fotografie s vodopády? Trápí vás reflexy („prasátka“) ve fotografii? Pokud si alespoň jednou odpovíte „ano“, potom je tento jednodenní kurz určen právě vám.


Budeme celý den fotografovat od východu slunce až do večera, fotit budeme ze skal a vyhlídek, ale také vodopády, potoky, mlhy…

Termíny a cena

Cena kurzu: 2 490 Kč

Rádi zodpovíme Vaše dotazy

Jan Šmíd, 602547400, info@smidphotography.com

Nikdo zatím nehodnotil. Buďte první!

Diskuse

Nikdo zatím nenapsal žádný komentář. Buďte první!
Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen.

Sdílení

Lektoři kurzu

Jan Šmíd

info@smidphotography.com