Brand

Podzimní Krkonoše – Individuální kurz (11. – 13. září 2020)

Rád bych vás pozval do nádherné krajiny JARNÍCH KRKONOŠ na INDIVIDUÁLNÍ FOTOGRAFICKÝ WORKSHOP zaměřený na DENNÍ a NOČNÍ PANORAMATICKOU FOTOGRAFII.

Cíl a obsah kurzu - co se naučíte

Tento workshop si klade za cíl předat kurzistům veškeré know-how, které potřebují k nafocení denních i nočních fotografií (zejména panoramatických, ale i běžných „oneshotů“) podle jejich představ.

 

Kurz je pojat jako velmi individuální. Není sice určen pouze pro jednoho fotografa, ale minimálně pro dva, maximálně pro 3. Takto extrémně nízký počet účastníků kurzu garantuje skutečně velmi individuální přístup ke každému jednomu kurzistovi.


Krkonoše patří k jedněm z nejkrásnějších hor České republiky. Nabízejí nepřeberné množství velmi atraktivních lokalit s nádhernými výhledy do krajiny. Začátek podzimu slibuje žloutnoucí stromy v údolích, zlaté traviny na hřebenech hor a krásné barvy borůvčí. S tím spojenou explozi barev, krásné východy a západy slunce. Vzhledem k fázi Měsíce je tento kurz velmi vhodný k fotografová­ní hvězd.

 

V ceně je ubytování se snídaní v apartmánu ve Špindlerově Mlýnu, odkud je zajištěný pohodlný přístup na hřebeny, Není se tedy nutné obávat náročných výstupů!!!

Program kurzu

Program workshopu (pouze orientační)


• sraz účastníků

 

• seznámení s programem a jeho upřesnění ve vazbě na aktuální počasí

 

• přednášky a diskuze

 

• fotografování v terénu (zejména východy/západy slunce/noční fotografie a v případě vhodných podmínek také focení vodních kompozic)

 

• rozprava nad fotografiemi

 

• přednášky a diskuze (včetně úprav pořízených fotografií)

 

• diskuse, dotazy

Pro koho je kurz určen

Fotografický workshop je určen pro fotografy zajímající se o krajinářskou fotografii. Nezáleží na tom, zda jste pokročilí krajináři nebo začátečníci. Na kurzu se seznámíte s novými technikami a přístupem k fotografování krajin se zaměřením na tvorbu víceřadých velkoformátových panoramatických fotografií a noční krajinu s hvězdami (statické i dynamické hvězdy). To vše doplněné o metodu expozičního bracketingu, naučíte se pokročilé exponometrii a pravidlům ostření u panoramatických fotografií.


Nebaví vás velké skupinové akce, chcete mít 100% lektorovu asistenci po celou dobu, zajištěné ubytování a snadný přístup na hřebeny Krkonoš? Pak je tento kurz přesně pro vás.

 

Jedním z cílů kurzu je naučit vás fotografie nejen pořizovat, ale také upravovat. Součástí přednášek je tedy také výklad a praktické ukázky postprocesu (skládání panoramat, jejich následná úprava až po prezentaci na web/přípravě k tisku).

Doporučená fotovýbava

Ideálně digitální zrcadlovka s jedním či více objektivy, stativ, výhodou je kabelová spoušť. Nezapomeňte kvalitní oblečení a pevnou obuv (event. návleky), a v neposlední řadě se Vám bude hodit svítilna (nejlépe čelovka).

Proč právě náš kurz

V čem je tento kurz jiný…


• Jedná se o SKUTEČNÝ FOTOGRAFICKÝ WORKSHOP a nikoliv placený fotovýlet – tedy mým cílem je účastníky naučit fotografovat podle jejich představ.

 

Individuální kurz pro maximálně 3 fotografy garantuje velmi osobní přístup.

 

• Předávám účastníkům veškeré know-how. Neexistují „výrobní tajemství“ či tajené postupy pořizování fotografií.

 

• Každý účastník workshopu si odváží přehledně zpracované návody, podle kterých se může řídit i dlouho poté, co workshop proběhl.

 

• Zkušenosti účastníků předchozích workshopů naleznete zde.


Výhody kurzu


• díky velmi malému počtu fotografů je zaručen opravdu velmi individuální přístup ke každému účastníkovi workshopu

 

• seznámení se s nejzajímavějšími lokalitami Krkonoš

 

snadná dostupnost fotolokalit

 

• variabilní fotografické cíle za příznivého i nepříznivého po­časí

 

• přátelská atmosféra a limitovaný počet účastníků

 

Termíny a cena

Cena kurzu: 11 990 Kč

Rádi zodpovíme Vaše dotazy

Jan Šmíd, 602547400, info@smidphotography.com

Nikdo zatím nehodnotil. Buďte první!

Diskuse

Nikdo zatím nenapsal žádný komentář. Buďte první!
Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen.

Sdílení

Lektoři kurzu

Jan Šmíd

info@smidphotography.com