Brand

JIŘÍ KUCHAŘ fotograf

krajina,portréty,modelky,páry

Rád bych ukázal a přenesl skrze mé fotky krásná místa k Vám domů. Mám velmi rád objevování skrytých míst, cestování a lezení po kopcích, takže je z toho jasné, co mám nejraději. Divokou přírodu, divoké mořské pobřeží, zvěř a celkově prostě přírodní krásy.
Od roku 2006 jsme žil v Anglii, nejprve v kraji Cheshire poblíž Manchesteru a Liverpoolu. Tam jsem se začal věnovat focení naplno se svou první digitální zrcadlovkou Nikon. Při cestách po ostrově jsem navštívil také velkou část Severního Walesu, pohoří Peak District, Skotsko a parky v Cheshiru. V září 2008 jsem se přestěhoval do města Workington na západním pobřeží Anglie poblíž národního parku Lake District. Tato oblast mně doslova učarovala a proto jsme se neustále znovu a znovu vydával do hor, kopců a k mořskému pobřeží fotit. Následovalo focení v USA, Norsku, Rakousku... :)
 
Od roku 2011 jsem začal fotografovat také portréty, glamour, svatby a rodiny. Baví mě kontakt s novými lidmi a pokaždé je pro mě výzvou je hezky zachytit jak doma v ateliéru, tak venku v přírodě. Dost psaní, jděte si prohlídnout Galerii s fotkami. Užijte si to!

Kontaktní informace

JIŘÍ KUCHAŘ fotograf
Strakonice
www.jirikuchar.com

Napište zprávu

Reference klientů

Nikdo zatím nehodnotil. Buďte první!

Fotografové z kategorie "Krajinářská fotografie"

Panoramatická fotografie
Krajinářská fotografie
Krajinářská fotografie
cestování, krajina, příroda