Brand

Klasický portrét s klasikem Rodingerem

Přibližte se k mistrovské a profesionální práci portrétního fotografa. Naučte se triky profesionálů. 

Cíl a obsah kurzu - co se naučíte

Klasický portrét má v profesionální praxi mnoho pravidel, která je třeba dodržovat. Kurz Vás výkladem o vyvážení bílé, expozici, časech, metodách měření a kompozici zavede do světa nezbytné teorie a během práce s ateliérovými světly a modelem Vás potrénuje v praxi.

Program kurzu

Pořídili jste si pokročilejší digitální fotoaparát a fotit svojí rodinu a přátelé vám již nestačí? Chcete svou fotografickou činnost posunout na vyšší úroveň a nabídnout tak své služby širší veřejnosti? Pak jste se rozhodli pro správný kurz. Kamil Rodinger vás dokonale připraví na cestu profesionální portrétního fotografa, který svým klientům nabídne ten nejlepší studiový portrét v perfektně vybaveném fotoateliéru, k němuž vám Kamil Rodinger pomůže teoretickým návodem.

Pro koho je kurz určen

Kurz je otevřen pokročilejším amatérům, kteří se chtějí seznámit s profesionálními postupy práce ateliérového fotografa a naučit se používat fotoaparát v ryze ateliérovém prostředí.

Doporučená fotovýbava

Na tento kurz si vezměte svůj DSLR nebo pokročilý CS fotoaparát.

Proč právě náš kurz

----------

Termíny a cena

Cena kurzu: 2 490 Kč

Rádi zodpovíme Vaše dotazy

Rodinger Kamil, 775994445, info@afop.cz

Nikdo zatím nehodnotil. Buďte první!

Diskuse

Nikdo zatím nenapsal žádný komentář. Buďte první!
Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen.

Sdílení

Lektoři kurzu

Rodinger Kamil

info@afop.cz

Lektor Kamil Rodinger je absolventem Střední průmyslové školy grafické – obor užitá fotografie. Po jejím dokončení pracoval osm let jako fotoreportér v týdeníku a tiskové agentuře. Od roku 1990 – s výjimkou let 2001 až 2003, kdy působil jako obrazový redaktor v televizi Nova – pracuje jako nezávislý fotograf. Více info o lektorovi: http://afop.cz/lektori/kamil-rodinger/