Brand

Kreativní portrétní fotografie

S profesionálním přístupem a lehkostí na kreativní portrét. Přestaňte fotografii vnímat jako líbivou věc, ale vemte Váš fotoaparát pevně do rukou. 

Cíl a obsah kurzu - co se naučíte

U portrétu hraje největší roli výrazová složka a správné nastavení ateliérových světel. Naučíte se proto všímat si rušivých detailů a osvojíte si kreativní a neotřelé techniky práce se světly i modelem. Od základů portrétní fotky se tak rychle přenesete k pokročilé tvorbě profesionálního fotografa.

Program kurzu

Kurz vás zavede od obecné teorie portrétu, přes základy práce s expozicí a kompozicí až k práci se světelnou technikou. Vít Mádr vás naučí jednoduché stylizaci i složitější práci s každým modelem. Díky kurzu budete dokonale vědět, jak na portrét studentky, podnikatele či jakékoliv star na obálku magazínu. V praxi Vám přiblížíme velmi důležité techniky focení "high-key", "low-key", "černé na černé" a "bílé na bílé".

Pro koho je kurz určen

Pokud se chcete dozvědět vše o principech profesionální práce ateliérového fotografa a naučit se pracovat s ateliérovými světly, pak jste si vybrali ideální kurz.

Doporučená fotovýbava

Na tento kurz si vezměte svůj DSLR nebo pokročilý CS fotoaparát.

Proč právě náš kurz

U tohoto kurzu klademe důraz na technickou stránku fotografie. 

Termíny a cena

Cena kurzu: 2 490 Kč

Rádi zodpovíme Vaše dotazy

Ing. Vít Mádr, 775994445, info@afop.cz

Nikdo zatím nehodnotil. Buďte první!

Diskuse

Nikdo zatím nenapsal žádný komentář. Buďte první!
Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen.

Sdílení

Lektoři kurzu

Ing. Vít Mádr

info@afop.cz

Narodil se v roce 1959 v Brně. Studoval malířské techniky u prof. Petra Skácela na Lidové konzervatoři v Brně a základní i nástavbové studium na Institutu výtvarné fotografie (dnes Institut tvůrčí fotografie při Slezské univerzitě v Opavě). Je absolventem elektrotechnické fakulty Vysokého učení technického v Brně. Více info o lektorovi: http://afop.cz/lektori/vit-madr/